img img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Okul Öncesi Akıl ve Zeka Oyunları 6 Yaş Seti

Ürün Kodu: MP36667
Model 152.A.İLK.01.006
350,00 TL
Para Puan Bu üründen 3,50 TL değerinde Panda Puan kazanacaksınız.


24 Saatte Kargoda

Curious &Genius okul öncesi akıl ve zeka oyunları kitap setleri alanında uzman kadro tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı okul öncesi müfredat kazanımlarına uygun olarak hazırlanmıştır.
 
Erken çocukluk döneminde çocuğun gelişimi ve öğrenmesi oldukça hızlıdır. Yeni bilgiler öğrenmek, uygulamak ne kadar eğlenceli olursa o kadar kalıcı olmaktadır. Kitap etkinlikleri okul öncesi müfredat kazanımlarını akıl ve zeka oyunları ile harmanlayarak 21.yüzyıl becerilerine uygun olarak hazırlanmıştır.
 
Uygulayıcı kazanımları aktarırken zeka oyunları ile ilgili bir çok beceriyi oyuncuya /çocuğa kazandırmış olacaktır.
Bu kitap setleri uygulayıcının yeni ve farklı etkinlikler oluşturmasına yardımcı olacaktır.
 
Okul öncesi kitap setleri akıl yürütme ,problem çözme becerisi,görsel algı,işlem becerisi,seçici ve uzun süreli dikkat,bedensel ve kinestetik becerileri geliştiren,sözel ve dilsel becerileri destekleyen düşünme becerisini geliştiren , üç boyutlu algı , karşılaştırma becerileri ,parça-bütün ilişkisi,el-göz koordinasyonu,kavram becerilerini içine alan bir çok etkinlik ile dolu dolu hazırlanmıştır.
 
Bu kitap okul öncesi dönemde akıl ve zeka oyunları alanına ilgi duyan öğretmen, öğrenci ve aile üyelerine rehberlik edecektir.
Okul öncesi dönemde yeni bilgiler öğrenmek, uygulamak ve depolamak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Haydi birlikte harekete geçelim yaratıcı çocuk!

 

Yaş Grubu:6+ Yaş