Curious and Genius OyuncaklarÜcretsiz Kargo
500,00 TL
Ücretsiz Kargo
500,00 TL
20%
599,90 TL 479,92 TL
Ücretsiz Kargo
500,00 TL
Ücretsiz Kargo
500,00 TL
Ücretsiz Kargo
500,00 TL
20%
499,90 TL 399,92 TL

 Curious and Genius  
Curious and Genius
 

 


Curious And Genius Ürünleri Eğitici Mi?

Okul öncesi ve ilkokul seviyesindeki çocuklara uygun Curious and Genius ürünleri, kategorimizde yer alır. Markanın ürünleri arasında, akıl ve zekâ oyunları, bilişsel becerileri geliştirme aktiviteleri gibi çok çeşitli setler vardır. Curious&Genius ürünleri, her bir ayrıntısıyla çocuklara katkıda bulunur ve eğitimlerini destekler.
 

En Sevilen Curious & Genius Ürünleri Neler?

Okul öncesi çocuklara yönelik seriler, Curious and Genius ürünleri arasında en sevilen seçeneklerden birisidir. Okul eğitimi başlamadan önce faydalı beceriler kazanan çocuklar, bu becerileri ilerleyen yıllara taşırlar. Markanın spesifik sınıflardaki çocuklara özel olarak hazırladığı setleri de sevilerek tercih edilir. Curious and Genius 8. Sınıf, 6. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf gibi ürün alternatifler mevcuttur.
 

Curious And Genius Setleri İçerisinde Neler Vardır?

Curious&Genius setlerinin önerilen yaş gruplarına bağlı olarak içerikleri değişiklik gösterir. Setlerin büyük bir çoğunluğu, kolaydan zora doğru ilerleyen kitapçıklara sahiptir. Bu kademeli ilerleme, çocukların yeni bilgiler öğrenme süreçlerini kolaylaştırır.
 

Curious And Genius Eğitici Setler Kaç Yaş için?

Okul öncesi Curious&Genius setleri, ortalama beş yaş gruplarındaki çocuklar hedef alınarak oluşturulur. Birinci sınıf, ikinci sınıf gibi belirli eğitim düzeylerindeki çocuklar için hazırlanmış Curious and Genius setleri de o sınıftaki yaş gruplarına özeldir. Çocuklara almak istediğiniz eğitici setlerin önerilen yaş grupları hakkında detaylı bilgilere, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 

Curious And Genius 8. Sınıf Ürünleri Neler?

Sekizinci sınıf, çocukların liseye geçmeden önceki son senelerini ifade eder. Bu nedenle Curious and Genius 8. Sınıf ürünleri, bu geçişe özel, destekleyici içeriklere sahiptir. Algılama, mantık, işlem becerisi, akıl yürütme, dikkat, sayısal ve sözel becerilerin gelişmesine yardımcı olan Curious and Genius 8. Sınıf setlerine ulaşabilirsiniz.