5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Cubic Fun 3D Puzzle National Geographic Serisi - Sagrada Famillia

Marka :
Ürün Kodu: MP44152
Model CUB/DS0984H
  Tükendi!  

Cubic Fun National Geographic serisi!
Cubic Fun National Geographic 3 boyutlu puzzle serisi ile simgeleşmiş tarihi yapıların gerçekçi minimal hallerini inşa edeceksiniz!
Serinin içinde inşa edeceğiniz yapılar hakkında National Geographic'in detaylı ve nesnel anlatımının bulunduğu İngilizce bir kitapçık bulunmaktadır.
Çocuklar hem eğlenecek hem de İngilizce kitapçık sayesinde İngilizcelerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar.
Hem eğlendiren hem de öğreten bu seriyi kaçırmayın!

Bu puzzle setinde İspanya'nın önemli tarihi yapılarından biri olan Sagrada Famillia sizi bekliyor.
Sagrada Famillia halk arasında Bitmeyen Kilise olarak da bilinmektedir. Bunun nedeni ise yapıyı 1883 yılında devralan mimar Antoni Gaudi'nin 1926 yılında hayatını kaybetmesi sonucu kilisenin yapımının yarım kalmış olmasıdır. Yapımı hala devam etmekte olan Sagrada Famillia'nın inşasının 2026-2028 yılları arasında bitmesi öngörülmektedir. Yapının inşasının hala devam etmesinin nedeni ise Antoni Gaudi'nin mimari tarzının tam olarak çözülememiş olmasıdır. UNESCO'nun "Antoni Gaudı'nin Eserleri" adı ile Dünya Mirası olarak ilan edilen yapıları arasında bulunmakta olan Sagrada Famillia, turistlerin ilgi alanı içerisinde yer almaktadır.

Puzzle 184 parçadan oluşmaktadır. Puzzle parçaları kutunun içerisinden karton-köpük plakalar halinde çıkmaktadır.
Plakada bulunan parçaları makasa ihtiyaç duymadan çıkarabilir, parçaları çıkardıktan sonra herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kullanma talimatı doğrultusunda birleştirebilirsiniz.
Puzzle parçalarının tamamını tahmini birleştirme süresi 200-220 dakikadır.
Bitmiş Puzzle Boyutu; 25 cm x 20 cm x 33 cm'dir.