5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Cubic Fun 3D Puzzle National Geographic Serisi - Notre Dame de Paris

Marka :
Ürün Kodu : MP44153
Model CUB/DS0986H
599,50 TL
Sepette %10 İndirim
539,55 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde

Cubic Fun National Geographic serisi!
Cubic Fun National Geographic 3 boyutlu puzzle serisi ile simgeleşmiş tarihi yapıların gerçekçi minimal hallerini inşa edeceksiniz!
Serinin içinde inşa edeceğiniz yapılar hakkında National Geographic'in detaylı ve nesnel anlatımının bulunduğu İngilizce bir kitapçık bulunmaktadır.
Çocuklar hem eğlenecek hem de İngilizce kitapçık sayesinde İngilizcelerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar.
Hem eğlendiren hem de öğreten bu seriyi kaçırmayın!

Bu puzzle setinde Fransa'nın önemli tarihi yapılarından biri olan Notre Dame De Paris sizi bekliyor.
Fransa'nın Paris şehrinde bulunan Notre Dame De Paris dünyaca ünlü bir katedraldir. Norte Dame katedrali 12. ve 14. Yüzyıllar arasında inşa edilmiştir. Seine Nehri kıyısında bulunan Katedral, Fransız gotik mimarisinin en seçkin örneklerinden birisidir. 19. Yüzyılın başlarında Katedralin bakımsızlığından ötürü Paris şehir planlamacıları Katedralin yıkılması gerektiğini düşünmüşlerdir. Bunun üzerine ünlü Fransız yazar Victor Hugo Notre Dame'in Kamburu adlı eserini kaleme alarak halkın ilgisini çekmeyi başarmış ve katedral için kampanya başlatılmıştır. Hugo katedralin yenilenmesinde büyük rol oynamıştır. 2019 yılında ise çıkan büyük bir yangın sonucu katedralin çatısı tamamen çökmüş ve tepesi yıkılmıştır. Günümüzde ise restorasyon çalışmaları devam etmektedir.

Puzzle 128 parçadan oluşmaktadır. Puzzle parçaları kutunun içerisinden karton-köpük plakalar halinde çıkmaktadır.
Plakada bulunan parçaları makasa ihtiyaç duymadan çıkarabilir, parçaları çıkardıktan sonra herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kullanma talimatı doğrultusunda birleştirebilirsiniz.
Puzzle parçalarının tamamını tahmini birleştirme süresi 120-220 dakikadır.
Bitmiş Puzzle Boyutu; 35.5 cm x 18 cm x 24 cm'dir.ÇOK SATANLAR