5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Duyusal Halı

Marka :
Ürün Kodu: MP35316
Model 17352

Soft Clemmy; küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Clementoni’ye özel bir patenttir.
Hijyenik olmakla kalmayıp (tekrar tekrar yıkanabilme özelliği) aynı zamanda da bebeğiniz için hiçbir risk oluşturmadan atabileceği ve üzerine basabileceği yenilikçi, tamamen yumuşak bir malzemedir.
Bebeğinizin duyularını uyarmak ve dünyayı keşfetmesini teşvik etmek için canlı renkler, pudra kokusu, pelüş ve yumuşak malzemeden çeşitli ebatlardadır.
Hayal gücünü uyarmak, el becerilerini geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu iyileştirmek, böylece dünyayı keşfetmenin her zaman yeni ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlamak için farklı şekil ve modeller içerir.
Yumuşak, güvenli ve toksik madde içermeyen kauçuktan yapılmış büyük parçaları bir araya getirerek gerçekleştirilen duyusal bir yolculuk, bebekler için ilgi çekici bir deneyim olarak tasarlandı.
Parçaların yüzeyleri bebeğin dokunma algısını geliştirmek için farklı kabartmalı dokulara sahiptir.
Parçaların üzerindeki Clemmy şekilleri sayesinde, bebeğinizin birçok farklı kule oluşturmak için blokları birleştirmekten keyif alacak.
Dokunma algısını, gözlem yeteneklerini ve el becerilerini geliştirir.
 
Her yumuşak path 20x20 cm birleşimi ile 160 cm uzunluğa ulaşabilmektedir.
 
Ürün kutu ölçüsü : 40x28x12 cm'dir.

 

Yaş Grubu:6+ Ay