Clementoni Bilim ve Oyun SetleriClementoni  
Clementoni - Büyümek harika bir oyundur.
Sürekli ürün geliştirme üzerine odaklanan Clementoni, bugün bilim ve oyun setlerini 50'den fazla araştırmacının dahil olduğu bir ekiple tasarlamaktadır. Çok çeşitli ve geniş bir eğitici oyuncaklar, bilim oyuncakları ve kutu oyunu yelpazesine sahiptir. Clementoni'nin ana fabrikası İtalya Recanati'dedir. Clementoni Türkiye Oyun ve Oyuncakları.

 


En İyi Clementoni Oyuncakları Nelerdir?

Çocukların hem eğlenceli vakit geçirmeleri hem de yepyeni beceriler edinmeleri için tasarlanmış Clementoni oyuncakları, kategorimizde sizlerle buluşturulur. Sayfamızdaki Clementoni ürünleri arasında, beğenilerek tercih edilen çok çeşitli oyuncaklar yer alır. Clementoni bilim ve oyun setleri, çocukların ilerleyen yıllarda farklı alanlara olan merak duygularını uyandırır. Clementoni aktivite masası, özellikle küçük yaş gruplarındaki çocuklar için harikadır.
 

Clementoni Robot ve Clementoni Mekanik Laboratuvarı Nasıl Oynanır?

Clementoni robot ve Clementoni mekanik laboratuvarı, çocukların bilimin farklı alanlarına attıkları ilk adımlar niteliğindedir. Clementoni robot, çevreci robot, timsah robot, eğitici konuşan robot ve daha birçok farklı tasarım alternatifi ile gelir. Her bir Clementoni robot tasarımının sunduğu kendine has özellikler ve oyun süreçleri bulunur. Clementoni mekanik laboratuvarı, yer değiştirilebilen parçaların, çocukların isteği doğrultusunda ayarlanması ile oynanır. Clementoni mekanik laboratuvarı, yaratıcılıklarını göstermeleri için gerekli özgürlüğü sunar.
 

Clementoni Puzzle Kaç Parça?

Clementoni oyuncakları arasında sunulan puzzlelar tamamlandığında birbirinden farklı şekiller ortaya çıkar. Otuz, altmış gibi farklı sayıda parçalar içeren Clementoni puzzle ürünleri bulunur. Clementoni puzzle parça sayıları, hangi yaş grubundaki çocukların becerilerine uygun olduğunu belirleyen ana unsur niteliğindedir. Clementoni puzzle ürünlerinin kendi sayfalarını ziyaret ederek önerilen yaş grupları ve parça sayıları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 

Clementoni Mikroskop ve Deney Seti Oyuncaklarının Çocuklar için Faydası Nedir?

Clementoni deney seti ve Clementoni mikroskop, bilim alanlarıyla ilgilenen çocuklar için harika bir hediyedir. Clementoni markasının özenle hazırladığı ürünler, gerçek deney setlerini yansıtır niteliktedir. Clementoni deney seti ve Clementoni mikroskop, çocukların merak duygusunu geliştirir. Bilgi seviyelerinin artmasına yardımcı olan Clementoni deney seti ve Clementoni mikroskop, kategorimizde sizlere sunulur.
 

Clementoni Aktivite Masası ile Clementoni Bilim ve Oyun Setleri Fiyat Aralığı Nedir?

Clementoni kategorisinin en popüler iki parçası, Clementoni aktivite masası ile Clementoni bilim ve oyun setleridir. Hem Clementoni aktivite masası hem de Clementoni bilim ve oyun setleri için sunulan indirimli fiyat aralıkları bulunur. Mucit Panda’ya özel kampanyalar ile Clementoni oyuncakları alışverişinizi bütçeniz dahilinde tamamlayabilirsiniz.