5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Mechanics Junior - Hareketli Robotlar 61360TR

Marka :
Ürün Kodu : MP43520
Model 61360TR


  Tükendi!  

Çok sayıda ve kolayca birleştirilebilen parça içeren, küçük çocuklara yönelik mekanik laboratuvarı, motorlu parça kullanarak yürüyen ve hareket eden robotlu süper setler konusunda örnek teşkil ediyor.
5 modelin her biri eşsiz ve eğlendirici hareketler yapar.

Çözümleri ve parçaları birleştirmenin yolunu keşfeden çocuklar her seferinde farklı zorluklarla karşılaşırlar ve bundan keyif alırlar.
Çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü harekete geçiren büyük bir yapı laboratuvarıdır. Fikirlerini özgürce deneyebilmeleri ve çözümlerini somut olarak kanıtlayabilmeleri için gereken her şey mevcuttur.
Bir robot kayak yaparken diğeri bir toplayıcılık yapar, bir başkası bir şeyleri sürükler, öteki yürür, bir diğeri ise çılgınca hareketler yapar. Her robot bütünüyle benzersiz bir biçimde hareket eder.

Parça çeşitliliği, İtalyan işi ustalık ve parçaların hatasız bir şekilde birbirine geçmesi ve parça uyarlanabilirliği sayesinde her seferinde farklı bir tasarım oluşturulabilir.
Sürprizlerden kolayca etkilenip coşkuya kapılan küçük çocuklara hitap edebilmesi için hem kolayca birleştirilen parçalara hem de zorlayıcı ara bağlantı parçalarına sahiptir.
 

Yaş Grubu:6+ YaşÇOK SATANLAR