5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Crazy Chic - Çılgın Saat

Marka :
Ürün Kodu: MP35354
Model 18635
  Tükendi!  

Crazy Chic, güzellik alanında hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirerek takı tasarımı ve yeni stil fikirlerinin yaratılması için tasarlanan, 6 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilmiş oyunlar grubudur. 
Güzel, orijinal ve eğlenceli Crazy Chic serisindeki tüm oyunlar, gerçekçi olmaları için en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. 
Crazy Chic sayesinde, moda ve güzellik ile ilgilenen çocuklar el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirerek tamamen güvenli şekilde vakit geçirirler.
Saate bakmak yeni trend haline gelecek! Tek yapmanız gereken renkli modülleri seçerek bir kayışa geçirmek ve her saat yeni bir saate sahip olmak için saat kadranını takmak.
Kullanım kılavuzu, kayışların nasıl oluşturulacağı veya bağlantıların birbirlerine ve saat kadranlarına nasıl takılacağı hakkında talimat verirken, küçük kızlar tercih ettikleri renkleri, tarzı ve dokuları seçmekte serbestler.
Bağlantıların renkleri ve kayışlar için seçilen malzemeler, çok çeşitli süper havalı kombinasyonlar elde edilebilmesi için moda trendlerine uygun olarak seçiliyor.
Dört adet kayış: Günlük bir stil için takılacak renkli modüller, bir rock and roll görünümü için kayışlı bir zincir, bir pop tarzı için çok renkli perçinler ve spor bir şıklık için renkli likra.
Saat kadranı, her yerde trende uygun olmak için bir tokayla bir kalem kutusuna veya okul çantasına da takılabilir.
Yaratıcı ruhu ve hayal gücünü serbest bırakmak için tasarlanmış bir oyun seti.

 

Yaş Grubu:7+ YaşÇOK SATANLAR