5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Clementoni Coding Lab - RoboMaker Start

Eğitici Robotbilim Laboratuvarı
Marka :
Ürün Kodu : MP30194
Model 64442


  Tükendi!  

Robomaker - Robotik keşif için bir set!

Çocukların mekanik, robotik ve kodlamanın tüm sırlarını keşfetmelerine ve iyi birer programcı olmalarına yardımcı olmak için bilimsel bir oyun! 200'den fazla bileşen, kızılötesi ve dokunmatik sensörler, hoparlör, led ışıklar, merkezi bir modül ve elektrik motorları ile, artan zorluk seviyelerine sahip üç farklı model oluşturulabilir. Ücretsiz Clementoni uygulamasıyla, eylemleri gerçekleştirmek için programlanabilir veya çocuklar sunulan birçok farklı etkinlikle eğlenebilir.

Kodlama ve blok tabanlı programlamayı mümkün olan en basit şekilde öğretmek için 4 farklı oyun modu mevcuttur. Bir teori kılavuzu kutuya dahil edilmiştir ve çok daha fazla bilgiden yararlanmak, daha fazla aktivitenin tadını çıkarmak için Clementoni web sitesinden üç montaj kılavuzu indirilebilir.

STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) metodolojisinden esinlenilen bu oyun, el becerileri, zeka ve yaratıcılığı geliştirmeye yardımcı olur.

Robotların montajı ve programlanması için bir laboratuvar

Blok tabanlı programlama ve KODLAMA ilkelerini öğrenmek için uygulama ile tüm robotlar tablet veya akıllı telefon aracılığıyla programlanabilir. Uygulama 4 oyun moduna sahiptir:

-MONTAJ: 3 robottan birini seçin ve 3 boyutlu olarak oluşturun; -EĞİTİM: Artan zorluk seviyelerine sahip 6 aşamalı etkinliklerle blok tabanlı programlamanın temel kavramlarını öğrenin. Çocuktan belirli komut dizileri oluşturması istenecektir.

-PROGRAMLAMA: Herhangi bir şekle sahip bir robot oluşturmak ve programlamak için özel olarak tasarlanmış bir alan; -KONTROL: Tüm robotları gerçek zamanlı olarak kontrol etmek için - hem set olanlar hem de çocuk tarafından tasarlananlar.

 
 

Robomaker 1

Robomaker 2

Robomaker 3

Yaş Grubu:8+ Yaş
 

 

 


ÇOK SATANLAR