Blume


Ücretsiz Kargo
10%
669,50 TL 602,55 TL

 Blume  
Blume

 


En Sevimli Blume Ürünleri Neler?

Renkli tasarımlara ve eğlenceli oyun süreçlerine sahip Blume ürünleri, çocukların en sevdikleri oyuncaklar arasında yerini almaya adaydır. Markanın, kategorimizde sunulan tüm oyuncakları, sevimli tasarım detayları ile dikkatleri üzerine çeker niteliktedir. Sürpriz Blume bebek oyuncakları, çocukları heyecanlandıran konsepti ile en popüler ürün seçeneklerimiz arasındadır.
 

Çocukların Severek Oynadığı Blume Oyuncak Çeşitleri Hangileri?

Sürpriz Blume bebek, özel saksı kutusu içerisinde gelir. Çocukların severek oynadığı bu tasarımda, saksı üzerine su döküldüğünde açılan ve ortaya çıkan oyuncaklar bulunur. Çocukların hangi bebeği ve aksesuarları aldığını öğrenmeleri için saksıyı açmaları gerekir. Sürpriz heyecanı, Blume oyuncak modelleriyle bir araya geldiğinde ortaya harika bir oyun süreci çıkar.
 

Blume Bebek Modelleri Nasıldır?

Renkli saçlara, kişiliklerine özel kıyafet ve aksesuarlara sahip Blume bebek, on farklı sürprizle birlikte gelir. Saksı açıldığında ortaya çıkan on sürpriz parça, çocukların oyun süreçlerini daha eğlenceli kılar. Markanın oyuncak modellerinin kıyafetleri çıkartılabilir ve değiştirilebilir. Böylece arkadaşlarıyla oyun oynayan çocuklar, aksesuar ve kıyafetlerini değiş tokuş ederek yepyeni görünümler yaratabilir.
 

Blume Oyuncak Fiyatları Ne Kadar?

Üç yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun özellik gösteren Blume ürünleri, uygun fiyat aralıklarıyla sayfamızda yer alır. Blume oyuncak modelleri sayesinde, tek bir alışveriş süreci ile birden fazla oyun imkânı elde edilir. Çocuklar saksı içerisinden çıkan oyuncaklarla hem kendi başlarına hem de arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirebilir.
 

İndirimli Blume Ürünleri Nerede Satılır?

Çocuklara sürpriz heyecanını yaşatacak Blume ürünlerine kolayca ulaşmanız için online alışveriş konforuyla sunulur. Mucit Panda’ya özel indirimli fiyat aralıkları hakkında detaylı bilgiler, Blume oyuncak kategorimizde yer alır. Çocukların ilgisini çekebilecek oyuncakları alışveriş sepetinize ekleyebilir, sizler için hazırladığımız güvenli ödeme adımları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.