Aqua Beads Boncuklar


Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi
Hızlı Gönderi
Ürün Tükendi

 
Aqua Beads
Aqua Beads
 
 

En Sevilen Aqua Beads Ürünleri Nelerdir?

Günümüzde el emeği ürünlerin değerinin git gide artmasının sebebi özgün ve yaratıcı tasarımlar olmasından kaynaklanmaktadır. Çocuklarınızın yaratıcılıklarını konuşturarak diledilkeri tarza ve ebatta tasarımlar yapması Aqua Beads ile artık daha kolaydır. Tek yapmaları gereken Aquabeads’ in özel bocuklarına diledikleri şekili verdikten sonra üzerine su püskürtüp 10 dakika beklemektir. Bu mantıkta hazırlanan her bir Aquabeads ürünlerinden en sevilen ve ilgi görenleri ise Aquabeads Büyük Set, Aquabeads Başlangıç Seti, Aquabeads Prenses Taç Seti, Aquabeads Peri Dünyası ve Aquabeads Parıltılı Tasarım Seti olmaktadır.
 

Aqua Beads Başlangıç Setleri Ne İşe Yarar?

Aquabeads Başlangıç Seti içerisinde bulunan tasarım kartları çocukların kendi tasarımlarını yapmalarına ilham olurken aynı zamanda tasarımların nasıl yapılcağına dair açıklamalar da içermektedir. Setin çerisinde bulunan boncuk kalemi tasarıma yön vermeyi kolaylaştırırken, su püskürtücü ise tasarımların son haline kavuşmasına yardımcı olur. Küçük yaşlarda kendi tasarımlarını yapmaya başlayan çocukların hem hayal dünyası hem de yaratıcılıkları gelişirken keyifli vakit geçirmeleri için de güzel bir fırsat ortaya çıkmış olur. Aqua beads fiyatlarının da uygun olması birçok kişinin çocukları için bu markayı ve ürünlerini tercih etmesine sebep olmaktadır.
 

Aquabeads Büyük Set Çeşitleri İçerisinde Neler Bulunur?

Aquabeads Büyük Set çeşitlerinin içerisinde bulunan 24 farklı renkte 1300’ den fazla özel boncuklar ile çeşitli şekiller, hayvansal figürler ve anahtarlıklar yapmak mümkünken boncuklara bu şekilleri vermeyi kolaylaştıran özel boncuk kalemi, başlangıçta ne yapacağını bilmeyenler için ilham kaynağı olan tasarım kartları, boncukları saklamak için dizayn edilmiş boncuk kutuları, şekilleri üzerinde daha kolay vermenize yardımcı olacak platform ve verilen şekillerin son halini almasını sağlayan su püskürtücü gibi ürünler tasarımınızı oluşturmanız için hazırlanıp setlerin içerisine koyulmuş parçalardır.
 

Aqua Beads Set Çeşitleri Nelerdir?

Aquabeds ürünlerinin çokça ilgi görmesinin ve tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri özgün tasarımlar yapılması ve bu tasarımların yalnızca size özel olmasından kaynaklanmaktadır. Zamanla gördüğü ilgiye bağlı olarak marka farklı konseptlerde ürünler üretmeye ve sizlere sunmaya başlamıştır. Markanın set çeşitleri Aquabeads Başlangıç Seti, Aquabeads Deluxe Set, Aquabeads Parıltılı Tasarım Seti, Aquabeads Tasarım Boncuk Seti, Aquabeads Prenses Taç Seti ve Aquabeads Şık Takı Seti olmaktadır.
 

İndirimli Aquabeads Fiyatlara Sahip Ürünler Hangileri?

Uzun yıllardır sekötün içinde olup güvenilirliğini pek çok kişiye duyurmuş olan Anthony Peters markası en uygun fiyatlarla Mucit Panda internet sitesinde sizlere sunulmaktadır. Hem ebeveynlerin hem de çocukların oldukça memnun kaldıkları ve keyif aldıkları Anthony Peters ürünleri Mucit Panda’ da size özel indirim fırsatları ve kampanyalarla, fiyat aralığı seçeneğiyle, ve gerçek kullanıcı yorumlarıyla sizlerle buluşturulmaktadır.