5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Words and Pictures The River That Flows Beside Me

Ürün Kodu: MP47222
Model 9780711283480
%20
749,90 TL 599,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Bu zengin şekilde resimlenmiş konserina kitap, okuyucuyu bir dağın zirvesinden, değişen manzaralardan geçirerek bir nehrin kaynağından denize kadar olan yolculuğunu takip ediyor.
Su yollarının insan ve çevresel hayatta oynadığı önemli rolü vurgulayarak, "Benim Yanımda Akıp Giden Nehir" bir nehrin yolculuğundaki değişen manzaraları ve nehirlerin evi olarak kabul edilen yaşam alanlarını keşfediyor.
"The Street Beneath My Feet", "The Skies Above My Eyes" ve "The Sea Below My Toes"un devamı niteliğindeki bu görsel olarak etkileyici kitap, nehrin kayalık zirvelerde başladığı yeri buluyor ve ardından onun kozalaklı ormanlardan geçerek V-şeklindeki vadilerden akan, muhteşem şelalelerde gürleyen yolunu izliyor.
Daha aşağılara doğru, okuyucular nehirin kunduz barajlarından, taşkın ovalarından, menderes gölleri, sörfçüler, köprüler ve daha fazlasından geçerek yolculuk edecekler.
Bu yolculukta, nehri evleri olarak kabul eden hayvanlarla tanışın:
Beyaz kuyruklu geyik
Boz ayılar
Su samuru
Küçük ağızlı levrek
Yusufçuklar
Nehir ekosistemlerine, yaban hayatına ve jeolojik süreçlere odaklanan "Benim Yanımda Akıp Giden Nehir" ayrıca insanların nehir manzarasıyla etkileşim şeklini, hem hayatta kalmak hem de keyif almak için nasıl kullandığını da keşfediyor.
Nehir manzaralarının güzelliği ve çeşitliliği Jo Empson'ın zengin illüstrasyonlarıyla hayat buluyor.
Bu kitap, bize çevremizde bulunan sırlar ve harikalar hakkında öğreten bir konserina kitap serisi olan "Look Closer"ın bir parçasıdır.
 

Yaş Grubu:5+ Yaş