img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Words and Pictures Endangered Animals Atlas

Ürün Kodu: MP47224
Model 9780711283459
%15
649,90 TL 552,42 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

"Endangered Animals Atlas", tüm hayvanseverler için zengin bir bilgi kaynağı olan ve dünya çapında korunmaya ihtiyaç duyan tehlikede olan hayvanlara odaklanan önemli ve zamanında bir kitaptır.
Bu, Football Atlas, Space Atlas, Ocean Atlas ve Dinosaur Atlas'un devamı niteliğindeki kitapta, gezegenin etrafında ve desteklediği farklı habitatlar ve manzaralar boyunca bir yolculuğa çıkarılacaksınız.
Madagaskar'da dünyanın en küçük bukalemununu bulmaya çalışın. Himalayalar'da dolaşan nadiren görülen kar leoparına hayranlık duyun.
Avustralya çöllerinde yaşayan şaşırtıcı sarı ayaklı kaya duvar kangurusuyla tanışın.
Bu Muhteşem Macera'da, gezegenimizin zengin biyolojik çeşitliliğinin neden bu kadar tehlikede olduğunu ve neden bu kadar çok canlının tehlikede olduğunu keşfedeceksiniz.
Çeşitli çevrelerdeki tehlike altındaki hayvanlar hakkındaki bilgiler, doğal dünya ve tüm muhteşem yaratıkları için sevgi ve hayranlık uyandıracak.
İklim değişikliğinin ve insan faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkisi hakkında önemli ve nazik bir giriş olan Endangered Animals Atlas, herkesin nasıl gezegenimizi kurtarabileceğini ve güzelliğinin tadını çıkarabileceğini araştırır.
'Neden tehlikede' ne anlama gelir?
Hayvanlar neden tehlikededir ve onlara nasıl yardımcı olabiliriz?
Galapagos Adaları'nda hangi inanılmaz hayvanlar bulunur?
Bu tehlike altındaki hayvanlar rehberi, tüm bu soruları ve daha fazlasını cevaplayarak dünya etrafında bir yolculuk yapmanıza ve gezegenin biyolojik çeşitliliğine hayran kalmanıza ve onun ne kadar korunmaya ihtiyacı olduğunu keşfetmenize yardımcı olur.
 

Yaş Grubu:6+ Yaş