5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed Illumisaurus

Marka :
Ürün Kodu: MP47155
Model 9780711252486


  Tükendi!  
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Illumisaurus adlı kitap, Triyas, Jura ve Kretase dönemlerine geri dönüş yaparak tarih öncesi en muhteşem dinozorlar, bitkiler ve hayvanlarla yüz yüze gelmenizi sağlıyor.
Sihirli üç renkli görüntüleme merceğinizle (dahil) bu kayıp dünyayı renkli bir şekilde canlandırın.
Merceğinizle elinizde, milyonlarca yıl önce bu yerleri ve orada dolaşan yaratıkları keşfedin.
Yeşil merceğiniz, milyonlarca yıl boyunca dokuz eski kara parçasını kapsayan bir konumu ortaya çıkarıyor.
Bu yerlerin zaman içinde nasıl dönüştüğünü ve Dünya'daki en muhteşem yaşamın habitatları haline nasıl geldiğini öğrenin.
Kırmızı merceğiniz, gezegen üzerinde yürüyen en güçlü yaratıkları hayata geçiriyor: dinozorları.
Bir T. rex ile yakın temas kurun, velociraptor sürüleriyle koşun ve bu hayvanların Dünya'yı nasıl yönetmeye başladığını keşfederken dev brachiosaurus'a hayranlık duyun.
Mavi merceğiniz, dinozorlarla birlikte ve onlardan sonra yaşamış olan canlıları, devasa yusufçukları, mamutları ve ağaçlardan daha uzun mantarları ortaya çıkarıyor.
Gerçek sayfalar detayları doldurur ve sizi hayat ve renkle dolu bir dünyanın içinden geçirir.
En çok satan Illumi serisinin en son kitabı olan Illumisaurus, ilgi çekici bir bilimsel açıya sahip gizli bir dünya macerası ve 7 yaşından büyük dinozor tutkunları için mükemmel bir hediye.
Ödüllü tasarım ikilisi Carnovsky'nin yenilikçi illüstrasyonları, bu kitabı diğerlerinden farklı doğal bir tarih haline getiriyor ve detaylı illüstrasyonların üç katmanında keşfedilecek yüzlerce yer, bitki ve yaratık bulunuyor.
Bu muhteşem seride, sihirli mercekli sanat eserlerinin yer aldığı göz kamaştırıcı Illumi serisi ile bir sayfada 3 resmi görün.
Dinozorlar, hayvanlar, insan vücudu ve hatta hayaletler, bu çığır açan seride hiç olmadığı kadar hayal ediliyor. Her sayfadaki renk patlamaları aslında farklı bir konuyu keşfeden üç farklı katmandan oluşuyor.
Üç renkli merceği kullanarak her birinin gizli detaylarını ortaya çıkarın, ardından derinlemesine gerçek sayfalarda konu hakkında her zaman keşfedilecek yeni bir şey bulunmaktadır.
Illumi serisinden diğer kitaplar da mevcuttur: Illuminatlas, Illuminature, Illuminightmare ve Illumanatomy.
 

Yaş Grubu:5+ Yaş