5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed Illumibugs

Marka :
Ürün Kodu: MP47153
Model 9780711275119
%20
949,90 TL 759,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Bu kitap, sihirli üç renkli mercek (dahil) ile arazi altında 180'den fazla minik böceği her kıtadan, denizin altından ve hatta tarih öncesinden keşfetmenizi sağlayacak.
Omurgasızlar dünyadaki yaşamın neredeyse %97'sini oluşturuyor!
Merceğinizle elinizde, minik yaratıkların yaşam alanlarını keşfedin ve dünya çapında sürünen ve kıvranan etkileyici böcekler ve diğer tırmanan yaratıklar hakkında daha fazla bilgi edinin.
Yeşil merceğiniz, 7 kıtayı, denizin altını ve tarih öncesini kapsayan bir yaşam alanını ortaya çıkarır.
Burada minik yaratıkların karşılaştığı özel çevreleri ve zorlukları öğrenin.
Kırmızı merceğiniz, böcekleri, böcekleri, kelebekleri, güveleri, sinekleri ve yaban arılarını hayata geçirir.
Mavi merceğiniz, solucanlar, salyangozlar ve örümcekler de dahil olmak üzere farklı minik yaratık ailelerinden diğer omurgasız tırmanan yaratıkları ortaya çıkarır.
Gerçek sayfalar detayları doldurur ve sizi renkli bir yaşamla dolu bir dünyada rehberlik eder.
En çok satan Illumi serisinin en son kitabı Illumibugs, ilginç bir bilimsel açıdan gizli bir dünya macerasıdır ve böcek gözlemcileri için 6 yaş ve üzeri için mükemmel bir hediye.
Ödüllü tasarım ikilisi Carnovsky'nin yenilikçi çizimleri, bu kitabı benzersiz bir doğa tarihi haline getiriyor ve detaylı sanat çalışmalarının üç katmanında keşfedilecek yüzlerce yer, bitki ve yaratık bulunmaktadır.
Illumi serisindeki diğer kitaplarda olduğu gibi, her bir sayfadaki renk patlamaları aslında bir konunun farklı bir yönünü keşfeden üç ayrı katmanlı resimlerdir.
Her birinde gizli detayları ortaya çıkarmak için üç renkli merceği kullanın, ardından konu hakkında derinlemesine bilgi sayfalarında okuyun.
Illumi'de her zaman keşfedilecek yeni bir şey vardır!
 

Yaş Grubu:5+ Yaş