5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed Illumanatomy

Marka :
Ürün Kodu: MP47170
Model 9781786030504
%20
949,90 TL 759,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

Bu kitap, 2019 Yılının En İyi Bilim Ticaret Kitabı ödülüne layık görülen, Ulusal Bilim Öğretmenleri Derneği ve Çocuk Kitapları Konseyi tarafından ödüllendirilmiştir.
Bu sihirli üç renkli mercek ve röntgen ile insan vücudunun içine bakın, baştan aşağıya kadar vücudunuzun nasıl çalıştığını keşfedin.
Kırmızı merceği kullanarak iskeleti, yeşili kullanarak kasları görebilir ve mavi mercek ile organlarınızın röntgenini çekerek gün boyunca ve gece boyunca sizi hayatta tutmak için ne yaptıklarını öğrenebilirsiniz.
İnsan vücudunun sırlarını keşfedin ve uluslararası en çok satan Illuminature kitabının büyüleyici devamı olan bu kitapta farklı sistemlerinin nasıl çalıştığını keşfedin.
Detaylı çizimlerle dolu ve bilgilerle dolu olan bu yenilikçi ansiklopedi, Milano merkezli tasarım ikilisi Carnovsky tarafından insan vücudunu tamamen farklı bir ışıkta görmemizi sağlayacak.
Her bir çizimin üç ayrı katmana sahip olması nedeniyle, bu kitap defalarca tekrar okunmayı ödüllendirecek ve genç okuyucular için bağımsız eğlence ve eğitim saatleri sunacaktır.
Göz alıcı Illumi serisinde, sihirli mercekli resimler içeren kitapları bulabilirsiniz.
Dinozorlar, hayvanlar, insan vücudu ve hatta hayaletler, bu çığır açan seride hiç olmadığı gibi tasvir edilmiştir. Her sayfadaki renk patlamaları aslında bir konunun farklı bir yönünü keşfeden üç ayrı katmanlı resimlerdir.
Her birinde gizli detayları ortaya çıkarmak için üç renkli merceği kullanın, ardından konu hakkında derinlemesine bilgi sayfalarında okuyun. Illumi'de keşfedilecek her zaman yeni bir şey vardır!
Ayrıca mevcut diğer kitaplar: Illuminatlas, Illuminightmare, Illuminature ve Illumisaurus.
 

Yaş Grubu:8+ Yaş