5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed Atlas of Dinosaur Adventures

Marka :
Ürün Kodu: MP47165
Model 9781786030344
%20
949,90 TL 759,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

En çok satan Maceralar Atlası ekibinden gelen bu kitap, dinozorların dünyasına yapılan keşif dolu tarih öncesi bir yolculuğu konu alıyor.
Triceratops ile boynuz dövüşü yapmak, T. rex ile av peşinde koşmak ve bebek bir pteranodon ile uçmayı öğrenmek için zaman yolculuğuna çıkın.
Keşfedilecek yüzlerce şey ve öğrenilecek gerçeklerle, bu en büyük macera!
Bu kitapta, Triyas, Jura ve Kretase dönemlerinde dünyayı yöneten sürüngenleri, derin deniz canavarlarını ve diğer inanılmaz flora ve faunayı keşfedin.
Her bölüm, keşfettiği bölgenin infografik bir haritası ile başlar, ardından orada keşfedilen dinozorların ayrıntılı iki sayfalık yayınları gelir.
Köpekbalığı avlayan Mosasaurus, dev Argentinosaurus ve vahşi Spinosaurus ile yüz yüze gelin ve görünüşleri, davranışları ve yaşama ortamları hakkında her şeyi öğrenin.
Lucy Letherland'ın etkileyici sanatı, sizi bu tarih öncesi harikalara resimde birebir yerleştirirken, gerçeğe uygun ayrıntılar milyonlarca yıl önceki yaşamın zengin bir anlık fotoğrafını sunar.
Ilginç gerçekler ve rakamlar sayfaları süsler. Mesela, Apatosaurus'un iki Londra otobüsünden daha büyük olduğunu biliyor muydunuz?
Ya da Triceratops'un ağzının ağaç gövdelerini dilimleyecek kadar güçlü olduğunu? Ya da pterozorların tüylü tüy tabakasıyla sıcak kaldığını?
Kitabın arkasındaki "Bulabilir misin?" sayfası, resimli sahneleri ve sahne hırsızlarını daha derinlemesine keşfetmeniz için sizi zorlar.
Bu kitapta bekleyen tarih öncesi maceralar karşısında çocuklar ve yetişkinler aynı şekilde şaşıracaklar. Bu kitap, dinozor severlerin kitaplığı için vazgeçilmez bir ek.
 

Yaş Grubu:7+ Yaş