img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Wide Eyed An Atlas of Afterlives

Marka :
Ürün Kodu: MP47172
Model 9780711280854
%20
949,90 TL 759,92 TL


Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda

"An Atlas of Afterlives" adlı kitap, dünyanın farklı kültürlerine ait ölüm sonrası inançları ve mitolojileri keşfetmek ve açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.
Bu kitap, cennet bahçelerinden ateşli krallıklara, ölülerin gölge adalarından sonsuz bir yolculukta hayalet gemilere kadar, tarih boyunca dünya genelindeki kültürlerin inandığı ve yarattığı farklı ölüm sonrası dünyaları inceler.
Kıtalarına göre düzenlenmiş olan bu kitap, farklı mitolojilerden efsanevi mekanları keşfetmek için sizi ürkütücü bir yolculuğa çıkaracak.
Her biri görsel olarak zenginleştirilmiş sayfa, farklı ölüler diyarına davet eder ve antik Mısır papirüslerinden Şilili folkloruna kadar uzanan tarihsel kaynaklardan alınan tanrılar, iblisler ve diğer detaylarla birlikte sunar.
Her biri kültürel bağlamında sunulan bu etkileyici yerler, gerçek tarihsel gerçekleri bilinmeyen ve bilinemez olanın sihirli atmosferiyle birleştirir.
Dünya genelinden ölüm sonrası inançları keşfetmek isteyen okurlar için, "An Atlas of Afterlives" kitabı, 9-12 yaş arası meraklı keşifçilerin günlük hayatlarının ötesinde dünya mitolojisinin derinliklerine yapılan unutulmaz bir yolculuk sunmaktadır.