img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Walker Books Michael Rosen's Sad Book

Marka :
Ürün Kodu: MP47458
Model 9781406317848
%15
399,90 TL 339,92 TL
Yeni Ürün
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

"Sad Book" isimli kitap, ünlü iki eski Çocuklar Şairi'nin işbirliğiyle ortaya çıkmış ve bir babaın oğlu için duyduğu acıyı yürek parçalayıcı bir şekilde anlatıyor.
Bu kitap, bazen gerçek anlamda kategorize edilemeyen bir kitaba yer vermek zorunda kalan ender non-fiction (gerçek hikaye) eserlerden biridir.
Michael Rosen'ın "Sad Book"u işte böyle bir kitap. Kitap, Michael'ın 19 yaşındayken menenjit nedeniyle kaybettiği oğlu Eddie'nin ölümüyle başa çıkma sürecini anlatıyor.
Duyarlılık ve sadelikle harmanlanmış bir eser olan kitap, üzüntünün her zaman kaçınılmaz veya makul olmadığını kabul ediyor ve karmaşık duyguları anlaşılır bir şekilde aktarma sanatını mükemmelleştiriyor.
Kitap sadece diğer herhangi bir kitap gibi yapılmadı; Michael Rosen metni "Yoğun duyguların bir anında yazdım ve doğrudan sayfaya aktı...
Quentin de bunu resimlendirmedi, o 'gerçekleştirdi'. Metni bir kitaba dönüştürdü ve sonuç olarak beni kendi içime gösterdi.
Hiçbir yazar bundan daha fazlasını isteyemez ve alamaz." şeklinde ifade etmiştir.
Quentin Blake ise Michael'ın "üzgün görünmeye çalışırken" olduğu resmin, çizdiği en zor resim olduğunu ve "dokunaklı bir deneyim" olduğunu belirtmiştir.
 

Yaş Grubu:6+ Yaş