img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Walker Books Louisiana's Way Home

Marka :
Ürün Kodu: MP47491
Model 9781406385588
%20
349,90 TL 279,92 TL
Yeni Ürün
2 Gün İçinde Kargoda

Louisiana Elefante'nin hikayesi, New York Times'ın en çok satanları listesinde yer alan Raymie Nightingale'in devamı niteliğinde.
Uluslararası alanda saygı gören, iki kez Newbery Madalyası sahibi bir yazardan geliyor.
Louisiana'nın büyükannesi gece ortasında onu uyandırıp kıyamet gününün geldiğini ve hemen evi terk etmeleri gerektiğini söylediğinde, Louisiana fazla endişeli değildir.
Sonuçta, büyükannesinin gece yarısı birçok fikri olmuştur.
Ama bu sefer işler farklıdır. Bu sefer, büyükanne geri dönmemeyi amaçlamaktadır.
En iyi arkadaşları Raymie ve Beverly'den ayrı kalan Louisiana, kaderin (ve büyükannenin) rüzgarlarına karşı koymaya ve eve dönüş yolu bulmaya çalışır.
Ancak Louisiana'nın hayatı, kendilerini buldukları küçük Georgia kasabasının halkının hayatlarıyla iç içe geçtikçe - aralarında huysuz bir motel sahibi, bir deniz aslanına benzeyen bir din adamı ve omzunda bir karga bulunan gizemli bir çocuk da dahil olmak üzere - sadece veda etmeye mahkum olduğunu düşünmeye başlar.
(Bu durum, Louisiana'nın ve büyükannesinin başındaki lanetten kaynaklanıyor olabilir. Ama bu başka bir zamanın hikayesi.)
The New York Times Book Review tarafından "DiCamillo'nun en dikkat çekici ve etkileyici eserlerinden biri" olarak nitelendirilen kalbinizi kırıp bir o kadar da cazip Louisiana Elefante, Raymie Nightingale'de okuyuculara tanıtıldı - ve şimdi, Kate DiCamillo, mizah ve şefkatle onun hikayesini anlatmaya geri dönüyor.