img img
4,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kawkaba Takımyıldız Kutu Oyunu Midi Boy

Marka :
Ürün Kodu: MP40913
Model 8681725042074
%15
160,00 TL 136,00 TL


24 Saatte Kargoda

Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenirken daha kaliteli zaman geçirmek ve bunu yaparken Astronominin heyecan verici dünyasında farkındalığınızı üst seviyelere taşımak mı istiyorsunuz?
O zaman KAWKABA tam aradığınız oyun.
 
2 veya daha fazla kişi ile oynanabilen, çocuk ve yetişkinlere Takımyıldızlar hakkında bilgiler sunan eğlenceli ve eğitici bir oyundur. Kawkaba Takımyıldız Oyunu ile oyuncular takımyıldızları tanırken, astronominin birçok kavramını da eğlenerek kavrayacaklar.
 
Her oyun kartı takımyıldızın 4 farklı dilde ismi, komşu takımyıldızları, hangi kategoriye ait olduğu gibi bilgileri de oyunculara sunmaktadır.
Ayrıca oyun kartları flaş kart olarak hazırlanmıştır. Üzerindeki şekillerden yararlanarak çıplak gözle, gökyüzünde takımyıldızları bulmayı deneyebilirsiniz.
88 Takımyıldızını, çeşitli astronomi kavramlarını ve astronomide çığır açmış 4 büyük bilim insanını temsil eden kartlar ile oyunu kazanmaya çalışırken 5 yaş ve üzeri her yaştan insan bilimden zevk alabilir.
 
Nerede olursanız olun; okulda bilim dersi, bir aile toplantısı, çocuk partisi, uzun tren yahut uçak yolculukları… KAWKABA’yı yanınıza alın ve astronominin eğlenceli yüzünü keşfedin.
Oyun, tamamen Türkiye’de üst kalite malzeme kullanılarak üretilmiştir.
 
Ürün Boyutu : 13 x 18 x 4
Hazırlayanlar: Sümeyye Ceylan, Zeynep Handan Aydoğan
Grafik Tasarım: Mustafa Güzel, Güliz Gerdan
 
Kutu içeriği:
104 Adet Kawkaba Oyun Kartı
Oyun Broşürü

 

Yaş Grubu:5+ Yaş