img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Tooky Toy Ahşap Tost Makinesi

Marka :
Ürün Kodu : MP35481
Model TT-TF839
599,90 TL
Ücretsiz Kargo
3 Gün İçinde

Çocuklar için Etkileşimli Oyuncak Pop-Up Ekmek Kızartma Makinesi Bu Pop-Up Ekmek Kızartma Makinesi oyuncak mutfak seti, özel tasarlanmış doğrama tahtası, 1 dilim tereyağı ve 2 dilim ekmek ve sınırsız yaratıcılık için diğer harika öğeler içeren birinci sınıf ahşap malzemeden üretilmiştir.
 
Tüm bu mutfak gereçleri ve yiyeceklerle çocuklar kendi kahvaltılarını hazırlayabilirler. Ayrıca, Tooky Oyuncak Kahve Makinesi setine zaten sahipseniz, çocuklar güne lezzetli bir tostla bir fincan kahve ile başlayabilirler! Gerçekçi görünümlü ahşap oyuncak ekmek kızartma makinesi tasarımı, çocuklara oyun oynamak için harika bir oyun aracıdır.
Ekmek kızartma makinesi küçük bir şef olmaktan daha fazlasıdır, aynı zamanda yaratıcılığa ve hayal gücüne ilham verir, el-göz koordinasyonunu güçlendirir, çocukların bilim ve yiyecekler hakkında bilgi edinmesine yardımcı olur ve daha fazlasını yapar.
Bu oyuncak ekmek kızartma makinesini, diğer pişirme aksesuarları gibi diğer mutfak oyuncaklarına ekleyin ve size, kardeşlere veya küçük arkadaşlara hizmet veren bir şef olma pratiği yapmasına izin verin.
Pürüzsüz, çocuklar için güvenli oyuncak mutfak aksesuarlarımızın kullanımı kolaydır, yuvarlatılmış kenarlara ve toksik olmayan renklere ve baskılara sahiptir.

 

Yaş Grubu:3+ YaşÇOK SATANLAR