5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Toli Games Shapes Puzzle Parça Birleştirme Zeka Oyunu

Marka :
Ürün Kodu: MP40944
Model tg9175
%10
239,00 TL 215,10 TL
Aynı Gün Kargo

Bu oyun üç farklı şekilde 1 veya 2 kişi ile oynanır. Kartların ön yüzünde bir geometrik şeklin parçaları, arka yüzünde ise bir resim yer almaktadır.
 
Dikkat geliştirici bu oyun üç farklı şekilde oynanmak üzere tasarlanmıştır. Yerleştirilecek kartların ön yüzünde bir geometrik şeklin parçaları, numaralanmış olan arka yüzünde ise bir resim yer almaktadır. Bir veya iki kişiyle oynanabilir.
 
Bir Kişilik Oyun
Oyuncu aynı rakamla kodlanmış dokuz kartı alır ve oyun tablasına ön yüzleri bir geometrik şekil oluşturacak şekilde yerleştirir. Alternatif olarak kartların arka yüzlerini kullanarak bir resim oluşturacakşekilde yerleştirebilir. Bu süreç oyun tablası boşaltılarak diğer yedi kart grubu için tekrarlanır.
 
İki Kişilik Oyun
Her bir oyuncu birer oyun tablası ve dörder kart grubu alır. Birlikte başlanarak bir kişilik oyunda olduğu gibi eldeki kartlarla resimlerin tamamlanması amaçlanır.
 
Şifreyi Bul Oyunu
Oyuncu aynı rakamla kodlanmış dokuz kartı alır ve oyun tablasına ön yüzleri bir geometrik şekil (veya arka yüzleri bir resim) oluşturacak şekilde yerleştirir. Üzerinde oluşturulan şeklin küçük boyutlusunun bulunduğu şifre kartını şifre tablasına renkler aynı olacak şekilde yerleştirir. Şifre tablası doluncaya kadar diğer kart gruplarıyla devam edilir.

 

Yaş Grubu:3+ YaşÇOK SATANLAR