img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Templar Books Hello Happy! Mindful Kids

Ürün Kodu: MP47213
Model 9781783708994
%15
499,90 TL 424,92 TL


Yeni Ürün
2 Gün İçinde Kargoda
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

"Hello Happy!" 7 yaş ve üzeri çocuklar için interaktif bir öz bakım etkinlik kitabıdır.
Kitap, çocukların mutluluk, sakinlik ve özgüvene ulaşmaları için renklendirme ve karalamayı teşvik etmektedir.
Kitaptaki cesaretlendirici ve basit etkinlikler ve egzersizler kaygı, üzüntü ve stresle başa çıkmayı hedefler; çocuklar, negatif duygularla mücadele etmek, neden endişeli hissettiklerini anlamak ve stresi yazarak, boyayarak, karalayarak ve çizerek nasıl yöneteceklerini öğrenmekten keyif alacaklardır.
Kitap, İngiltere merkezli bir ressam olan Katie Abey'in sevimli ve alışılmadık çizimlerini içermektedir.
Bu sevimli resimler, okuyucuyu eğlendirmenin yanı sıra kitapta ilerlerken odaklanmalarına da yardımcı olur, ya da sadece on dakikalık sakin bir boyama için sayfalara göz atabilirler.
Mindful Kids serisinin bir parçası olan "Hello Happy!", Studio Press tarafından çocuklar için düşünceli bir aktivite kitapları serisinin bir parçasıdır.
Kitap, Danışman Dr. Sharie Coombes tarafından yetişkinlere yönelik bir giriş ve notları içermektedir.

Sharie Coombes, eski bir ilkokul öğretmeni, okul müdürü ve yerel bir otorite danışmanı olup daha sonra çocuk ve aile psikodinamik psikoterapisti, nöropsikoterapist, çözüm odaklı terapist ve uzman pediatrik hipnoterapist olarak yeniden eğitim almıştır.
Brighton'da yoğun bir özel terapi pratiği yapmanın yanı sıra, Londra'daki NHS Tavistock Kliniği'nde evlat edinilmiş ve koruma altındaki çocuklar, gençler ve ailelerle birlikte çocuk, ergen ve aile psikoterapisti olarak yarı zamanlı çalışmıştır.
Şu anda, Britanya Kızıl Haçı Mülteci Desteği ve Uluslararası Aile İzleme ekibinde psikososyal ekibin bir parçası olarak çalışmaktadır.
Sharie'nin 2 yetişkin çocuğu bulunmaktadır.
 

Yaş Grubu:7+ Yaş