5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Step2 Fresh Mutfak Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP35504
Model ST-7061

Amerika’nın yaratıcı oyun yoluyla desteklediği Step2 oyuncakları ile tanıştığınızda çocuklarınızın öğrenimini ve gelişimini desteklemesine hayran olacaksınız!
 
Çocuklar tekrar ederek ve deneyerek öğrenirler. Rol oyunları bunun için en güzel yöntemlerden biridir. Rol oyunları kısaca çocukların kendinden başka bir şey veya başka biri gibi davrandıkları hayali oyunlardır. Çocukların duygusal ve sosyal zekalarını geliştirirken empati kurmak, dinlemek, problem çözmek ve duygularını ifade etmek gibi farklı kazanımlara sahip olmasına zemin yaratır. Çocuğunuzu rol yapmaya teşvik edin. Çocuklar yetişkinlerin hareketlerini taklit etmeye bayılır. Step2 Junior Mutfak Seti de tüm bunlarla birlikte ilgi çekici bir sosyal oyun fırsatı sunar...
 
Step2 Junior Mutfak Seti’nin hepsi bir arada tasarımı, küçüklerin beklediği tüm gerçekçi mutfak gereçlerini içerir. Küçük şefler fırın, mikrodalga fırın ve buzdolabının eğlenceli özelliklerini keşfedebilir, musluklu lavaboda bulaşık yıkıyormuş gibi yapabilir.
Arkadaşlarını davet eden küçük şefler onlar gelmeden önce taze bir demlik kahve yaparak duyusal oyunun tadına varabilirler.
Daha fazla duyusal oyun için gerçekçi pişirme sesleri yardımcı olacaktır.
 
Ambalaj: 53x55x62
Ürün: 66x34x104 
Parça sayısı: 30 parça

 

Yaş Grubu:2+ Yaş