5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Step2 Colorful Mutfak Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP35514
Model ST-8348
  Tükendi!  

Amerika’nın yaratıcı oyun yoluyla desteklediği Step2 oyuncakları ile tanıştığınızda çocuklarınızın öğrenimini ve gelişimini desteklemesine hayran olacaksınız!
 
Çocuklar tekrar ederek ve deneyerek öğrenirler. Rol oyunları bunun için en güzel yöntemlerden biridir. Rol oyunları kısaca çocukların kendinden başka bir şey veya başka biri gibi davrandıkları hayali oyunlardır. Çocukların duygusal ve sosyal zekalarını geliştirirken empati kurmak, dinlemek, problem çözmek ve duygularını ifade etmek gibi farklı kazanımlara sahip olmasına zemin yaratır. Çocuğunuzu rol yapmaya teşvik edin. Çocuklar yetişkinlerin hareketlerini taklit etmeye bayılır. Step2 Renkli Oyuncak Mutfak Seti de tüm bunlarla birlikte ilgi çekici bir sosyal oyun fırsatı sunar...
 
 
Küçük şeflerin gerçekçi mutfak gereçleri ve diğer heyecan verici özelliklerle gün boyu oynayabileceği Step2 Renkli Oyuncak Mutfak Seti ile hayali oyunların sonu yok! 
Yemek hazırlarken sesler çıkaran ocak, büyük tezgah alanı ve hatta geri dönüşüm kutusu... Hem çocuklar hem de ebeveynler için bir bonus olan bu hayali mutfak oyun seti ile yaratıcı oyunların keyfini çıkarın.
 
Ambalaj: 54x67x74 
Ürün: 71x36x105
Parça sayısı: 20 parça

 

Yaş Grubu:3+ Yaş