5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Step2 Clubhouse Park Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP35515
Model ST-8023
  Tükendi!  

Amerika’nın yaratıcı oyun yoluyla desteklediği Step2 oyuncakları ile tanıştığınızda çocuklarınızın öğrenimini ve gelişimini desteklemesine hayran olacaksınız!
 
Çocuklar tekrar ederek ve deneyerek öğrenirler. Rol oyunları bunun için en güzel yöntemlerden biridir. Rol oyunları kısaca çocukların kendinden başka bir şey veya başka biri gibi davrandıkları hayali oyunlardır. Çocukların duygusal ve sosyal zekalarını geliştirirken empati kurmak, dinlemek, problem çözmek ve duygularını ifade etmek gibi farklı kazanımlara sahip olmasına zemin yaratır. Çocuğunuzu rol yapmaya teşvik edin. Çocuklar yetişkinlerin hareketlerini taklit etmeye bayılır. Step2 Tünel Seti Park da tüm bunlarla birlikte ilgi çekici bir sosyal oyun fırsatı sunar...
 
Kaydıraklı yükseltilmiş evi, çatı penceresi, katlanır yaprak masası, oyuncak duvar saati, köprüsü, denizci dümeni, teleskobu ve tırmanma merdiveniyle çok fonksiyonel bir oyun grubudur.
 
Açık hava orman jimnastiği ile bahçenizde hayali bir oyun zamanı yaratın! 
Hayali oyunlar için mükemmel olan bu oyun setini korsan gemisine dönüştürün.
Tavan penceresi, sürünerek geçilen tünel, kızak ve direksiyon simidi gibi özellikleri yaratıcı hikaye anlatımını geliştirir. 
Çocuklar bu set ile oyun sırasında denge, koordinasyon, paylaşım, sosyal ve fiziksel becerileri geliştirecekler.
 
Ambalaj 1. Koli: 58x120x181
Ambalaj 2. Koli: 58x120x181
Ürün: 348x232x178

 

Yaş Grubu:3+ Yaş