img img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Smoby Chef Dondurma Fabrikası

Marka :
Ürün Kodu: MP40866
Model SMB-121138

Kış aylarında olduğu gibi yazın da dondurma tadımı rahatlatıcı bir andır. Dondurma Fabrikası oyun seti ile eğlenirken istediğiniz dondurmayı yapabileceksiniz!
Size yardımcı olacak birçok aksesuar dahildir: 2 farklı şekle sahip 2 silikon kalıp (Eskimo turtaları, kepçeler), 8 çubuk, 3 ölçü kaşığı ve 1 büyük kaşık, 3 değiştirilebilir boru ağızlı 1 şırınga, 3 tekrar kapatılabilir kap, saklama alanları, 1 adet kapaklı ve çırpıcı dahil kase, 1 adet kaseye entegre edilebilen narenciye sıkacağı ve 1 adet dondurma teşhir rafı bulunmaktadır.
Dahil edilen yemek kitabı, ilk denemelerinizde size rehberlik edecek ve lezzetli karışımları keşfetmenize yardımcı olacaktır!
Dondurmalarınızı gerçekleştirmek için istediğiniz malzemeleri karıştırmanız, karışımı kalıplara dökmeniz ve dondurucuya koymanız yeterlidir.
Dondurmalar yapıldıktan sonra, tek yapmanız gereken onları tatlı süslemeler, badem, rendelenmiş hindistan cevizi veya çikolata ile süslemek!
Misafirlerinizi memnun edecek ve yerel olarak en iyi dondurma üreticisi olacaksınız!
 
DAHİL OLMAYAN içerik örnekleri: yoğunlaştırılmış süt, krema, vanilya özü, meyve suyu, hindistancevizi sütü, konsantre meyve şurubu, ...
 
Fransa'da yapılmıştır.

 

Yaş Grubu:5+ Yaş