5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit Robocar Poli Takipli Poli - Uzaktan Kumandalı Sesli ve Işıklı

Marka :
Ürün Kodu: MP45911
Model POLI/83080
2.190,00 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor!
Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy'un en büyük hayali kurtarma timi kurmak. Üstelik bu eğlenceli takımın her bir üyesi bambaşka ırklara sahip…
Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak
Çocukların ilk kumandalı arabası olmak için oldukça heyecanlı olan Poli, muhteşem bir dans gösterisi yapabiliyor. Bu eğlenceli dansı izlemek için tek yapmanız gereken şey Dans' tuşuna basmak!
Sesli ve ışıklı Robocar Poli Takipli Poli - Uzaktan Kumandalı Sesli Işıklı'nın özel kumanda tasarımını da çok seveceksiniz.
Uzaktan kumandanın üzerindeki sarı düğmeye basılı tutun ve Poli'nin direktifleri nasıl da başarılı bir şekilde yerine getirdiğini izleyin. Kumandayı ne tarafa çevirirseniz Poli'de o yöne gidecek.
Hareket halinde iken bir engelle karşılaştığında ona çarpmamak için kendi etrafında dönmeye başlayan Robocar Poli ile aynı zamanda uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan (serbest sürüş) da klasik bir araba gibi oynamak da mümkün.
Oyun setinin içerisinde Robocar Poli araba, kumanda ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.
Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması önerilmektedir. Ayrıca kumlu, topraklı ya da ıslak olan zeminler aracın sürüşü için uygun değildir.
Uzaktan Kumandalı Sesli Işıklı Poli'nin çalışması için  4 adet AA pil gerekmektedir (Piller ürüne dahil değildir).
Uzaktan kumandanın çalışması için 3 adet AAA pil gerekmektedir (Piller ürüne dahil değildir).
Kutu Ölçüsü: 35,5 cm x 24 cm x 17,5 cm'dir.
 

Yaş Grubu:3+ Yaş