5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit Robocar Poli Ana Merkez Transformers Oyun Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP45923
Model POLI/83304
  Tükendi!  

Robocar Poli, eğlence ve serüven dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor!
Robocar Poli ve onun muhteşem arkadaşları Poli, Amber, Helly ve Roy'un en büyük hayali kurtarma timi kurmak.
Cesur tavırları sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu muhteşem ekip ile maceradan maceraya koşmak gerçekten de çok eğlenceli olacak!
Bu ekibin içine sen de dâhil olmak isterdin öyle değil mi? Öyleyse işe ekibin komuta merkezini inşa etmekle başlamaya ne dersin?
Ana merkez istasyonunun içerisinde bulunan araç muayene merkezinde araçlarına gereken bakımı yapabilirsin.
Üstelik üst kata çıkmak için aracını araç kaldırma asansörüne park etmen ve kolu kaldırman yeterli. Bu gerçekten de çok eğlenceli olacak…
Ana merkezde Roy, Poli ve Amber'ın araçlarını park edebilmen için istasyonlar ve bir de figür oyuncak yer alıyor. Helly için ise en üstte muhteşem bir gizli pist seni şaşırtmak için hazır bekliyor.
Araçları istasyonlarından çıkartmak için yapman gereken tek şey düğmeye basmak! Kapı açılsın ve aracın hızlıca dışarı çıksın.
Dilediğin anda muhteşem bir performans sergilemek için Robocar Poli Ana Merkez Transformers Oyun Seti seni hazır bekliyor. Çok heyecanlı değil mi?
Ürünün kaygan olmayan düz bir zeminde kullanılması önerilmektedir. Ayrıca kumlu, topraklı ya da ıslak olan zeminler aracın sürüşü için uygun değildir.
Oyun setinin içerisine Jin oyun figürü dahildir. Diğer araçlar dahil değildir.
Diğer Robocar Poli metal araçlarını ayrı olarak temin edebilirsiniz.
Kutu Ölçüsü: 40 cm x 30 cm x 24 cm'dir.
 

Yaş Grubu:3+ Yaş