5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit Program-A-Bot Yeni Nesil Robot I/R

Marka :
Ürün Kodu: MP33723
Model SIL/88429
  Tükendi!  

Silverlit Program-a-BOT sayesinde programlanabilen bir robotik eğlence seni bekliyor.
Program-a-BOT, Echo-BOT ve Jabber-BOT’u programlayabiliyor.
 
Robotun 36 adet programlanabilme eylemi bulunmaktadır. Programlama, Program-a-BOT’un sırtındaki uzay çantasından yapılıyor.
Silverlit Program-a-BOT ‘Room Guard Alert’ özelliğiyle odanızı koruyabilir ve ayağını kaldırıp top gibi bir objeyi tekmeleyerek yerinden oynatabilir (obje ağır olmamalıdır) ve dans edebilir.
Program-a-BOT’un kolları da tıpkı ayakları gibi hareketli ve bu sayede basit objeleri kolayca kaldırabiliyor, yürürken karşısına çıkan yabancı cisimleri ve engelleri algılayabiliyor ve uyarı vererek kendi etrafında dönmeye başlıyor.
Konuşmaktan çok hoşlanan Silverlit Program-a-BOT diğer bir Program-a-BOT ile iletişim kurabiliyor ve hareket halinde iken gözlerindeki ışık yanıp sönüyor.
 
Ses algılama özelliğiyle değişik seslere tepki verebilen robot, sağa doğru alkışlandığında sağa, sola doğru alkışlandığında sola öne ya da arkaya doğru alkışlandığında ise ileri doğru hareket ediyor.
Mesajınızı kaydeden Program-a-BOT söyledikleriniz robotik sesle tekrarlıyor.
Robot ile uzun süre etkileşim kurulmadığında art arda uyarı sesi çıkartır ve güç tasarrufu sağlamak için uyku moduna geçer.
Silverlit Program-a-BOT 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Pil kutuya dâhil değildir.

 

Yaş Grubu:5+ Yaş