5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit Nano Falcon Kumandalı Helikopter ve TIR 3CH Siyah

Uzaktan Kumanda
Marka :
Ürün Kodu : MP29376
Model SIL/84761-2


  Tükendi!  

Dünyanın ilk kumandalı helikopterini üreten ve 30 yılı aşkın zamandır oyuncak piyasasında adından sıkça söz ettiren Silverlit, muhteşem oyuncakları ile çocuklar kadar yetişkinleri de kendisine hayran bırakıyor.

Silverlit’in en dikkat çeken oyuncaklarından bir tanesi olan Silverlit Nano Falcon Kumandalı Helikopter ve TIR 3CH Siyah tek bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.

İki aracı tek bir kumanda ile kontrol edebilmek için yapmanız gereken tek şey, kumandanın üzerinde yer alan kullanıcı düğmesini (A, B, Truck) uygun konuma getirmek.

Kumanda üzerinde yer alan ‘Door/Kapı’ butonuna basarak tırın kapısını açın ve helikopteri şasine yerleştirin. Yine ‘Door/Kapı’ düğmesine basarak tırın kapısını kapatın ve kumandadaki parmak tetiğini kullanarak yavaş bir kalkış yapmasını ve kademeli olarak hızlanmasını sağlayın. Rota belirleme tuşları ile tırı ya da helikopteri dilediğiniz şekilde yönlendirin.

Oyun setinin içerisinde yer alan tır düz, kaygan olmayan ve kuru zeminlerde kullanıma uygundur. Halı, kilim, kum, toprak vs. gibi alanlarda kullanılmamalıdır.

Helikopter ise yalnızca iç mekânda kullanılmak üzere üretilmiştir ve klima, vantilatör vs. gibi hava sirkülasyonu sağlayan cihazların yakınında çalıştırılmamalıdır. Ayrıca lamba, sallanan avize, obje gibi nesnelerin de ortamda yer almaması önerilir.

Helikopter çalışır durumda iken kesinlikle elle tutulmamalıdır.

Helikopterin üzerindeki led ışıkların yanması için kumanda üzerinde bulunan ‘headlight (ışık)’ düğmesine basın ve kapatmak istediğinizde de aynı işlemi tekrarlayın.

Uzaktan kumanda 4 AA tır ise 3 AAA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisine piller dahil değildir. Helikopter şarj ile çalışmaktadır. Şarj etmek için uzaktan kumandanın sağ alt kısmında yer alan şarj aparatını çıkartın ve helikopteri ‘Off’ konumuna alarak, şarj aparatını helikopterdeki şarj soketine yerleştirin ve kumandayı ‘On’ konumuna getirin. Helikopter 20-30 dakikalık şarj ile 5-6 dakika kullanılabilmektedir. Helikopterin içerisinde yer alan yeniden şarj edilebilir piller pakete dahildir.

Tır 20 cm (dorsenin kapalı hali), helikopter 7 cm uzunluğundadır.

Paketin içerisinde birer adet tır, helikopter, uzaktan kumanda, helikopterin kuyruk kısmı için yedek pervane, pervane değişim aparatı ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Silverlit Nano Falcon Kumandalı Helikopter ve TIR 3CH Siyah 8 yaş ve üzeri kullanımına uygundur.
 

Yaş Grubu: 8+ YaşÇOK SATANLAR