5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Silverlit Hydrocopter U.K. Helikopter Kırmızı 2.4G - 3CH Gyro

Uzaktan Kumanda
Marka :
Ürün Kodu: MP29374
Model SIL/84758-2


  Tükendi!  

Dünyanın ilk kumandalı helikopterini üreten ve 30 yılı aşkın zamandır oyuncak piyasasında adından sıkça söz ettiren Silverlit, muhteşem oyuncakları ile çocuklar kadar yetişkinleri de kendisine hayran bırakıyor.

Silverlit’in en dikkat çeken oyuncaklarından bir tanesi olan Silverlit Hydrocopter U.K. Helikopter Kırmızı 2.4G - 3CH Gyro hem suda gidebiliyor hem de uçabiliyor.

Hem iç hem de dış mekânda kullanılabilen Hydrocopter, göl gibi derinliği fazla olmayan suda, hafif rüzgârlı, güneşli havada kullanılmalıdır. Ayrıca ürün tuzlu suda, klima, vantilatör gibi hava sirkülasyonu yapan cihazların açık olduğu ortamda yağmurlu, karlı rüzgârlı havada ve elektrik gerilim hattı gibi yüksek enerji akımlarının yakınında kullanılmamalıdır.

Aynı zamanda lamba, sallanan avize, obje gibi nesnelerin de ortamda yer almaması önerilir.

Hydrocopter çalışır durumda iken kesinlikle elle tutulmamalıdır. Hydrocopter ve kumanda, PAIR/SYNC (senkronize) sistemi ile çalışmaktadır.

Hydrocopter’ı suya ya da karaya yerleştirdikten sonra parmak tetiğini hafifçe çekerek hareket etmesini sağlayınız ve kalkış için kumanda üzerinde bulunan ‘Fly/Stick(İniş/Kalkış)’ butonunu kullanınız. Kalkış modundan iniş moduna geçmek içinse ‘Throttle (Parmak tetiği)’ düğmesini çekiniz. Rota belirleme tuşları ile Hydrocopter dilediğiniz şekilde yönlendirin. Saat yönünde dönmesi için yönlendirme tuşunu sağa, saat yönünün aksi içinse sola doğru çeviriniz.

Uzaktan kumanda 4 AA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisine piller dahil değildir. Hydrocopter şarj ile çalışmaktadır. Şarj etmek için uzaktan kumandanın sağ alt kısmında yer alan şarj aparatını çıkartın ve hydrocopterin ‘Off’ konumuna alarak, su geçirmez kapağı çıkartın ve şarj aparatını hydrocopterdeki şarj soketine yerleştirin ve kumandayı ‘On’ konumuna getirin. Hydrocopter 30-40 dakikalık şarj ile 5-6 dakika kullanılabilmektedir. Hydrocopterın içerisinde yer alan yeniden şarj edilebilir piller pakete dâhildir. Kumandadaki piller yanıp sönmeye başladığında yenileri ile değiştirin.

Hydrocopter 18 cm uzunluğundadır.

Paketin içerisinde birer adet Hydrocopter, uzaktan kumanda, Hydrocopterin kuyruk kısmı için yedek pervane, pervane değişim aparatı ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Silverlit Hydrocopter U.K. Helikopter Kırmızı 2.4G - 3CH Gyro 8 yaş ve üzeri kullanımına uygundur.
 

Yaş Grubu: 8+ Yaş