5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Rossie Mıknatıslı Ahşap Unicorn Figürleri

Marka :
Ürün Kodu: MP32522
Model 48108
%10
279,99 TL 251,99 TL


2 Gün İçinde Kargoda

Unicorn'lar her zaman özellikle minik kızların sevimli hayal arkadaşları olmuştur. Neşeli ve iyi kalpli... Aynı onların gelecekte olmasını hayal ettiğimiz gibi. 
 
Şimdi yepyeni unicorn figürleri ile kızlarımızın hayal dünyalarını daha da genişletmek için çok güzel figürler tasarladık. Sevimli, neşeli ve eğlenceli oyunlar kurulmasını sağlayacak oyun arkadaşları. 
 
Üstelik tamamının arkası mıknatıslı ve doğal ahşaptan yapılmış. İster mıknatıslı tahtada, ister mutfakta buzdolabının üzerinde oynayabilir.
 
21 adet figürü kullanarak çocuklar çeşitli oyunlar kurabilir, hayvanları konuşturarak canlandırma ve taklit yapabilir veya sizin anlatıığınız masaldaki hayvanın yerine onları koyabilir.
 
E1 sertifikasına sahip sağlıklı doğal ahşap malzemeler ve EN71-3 belgeli mıknatıslar ile toksik olmayan boyalar kullanılarak Avrupa Birliği standartlarında üretilmiştir.
 
Kutu boyutları: 18x9x5cm
 
Rossie, yıllardır uluslararası güvenilir markaların Türkiye'de dağıtımını yapan, ürün ve marka geliştiren ekip tarafından tasarlanmış ve Türkiye'de üretilmiştir.

 

Yaş Grubu:3+ Yaş