img img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

QED Publishing The Sea Below My Toes

Ürün Kodu: MP47197
Model 9780711271944
%15
749,90 TL 637,42 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Bu zengin resimli konser kitap, Look Closer serisinden olup sizi derin karanlık sularda bir yolculuğa çıkararak, deniz tabanına kadar iner ve sonra yüzeye doğru tekrar yükselir.
The Street Beneath My Feet, The Skies Above My Eyes ve The World Around Me kitaplarının devamı olan bu görsel olarak etkileyici kitap, keşif yolculuğunda denizin en dibine kadar gidiyor.
Dalgaların arkasından ve derinlere doğru ilerledikçe, çeşitli tuhaf ve harika deniz canlıları gözlemleyecek, deniz tabanını keşfedecek ve insanların su altı dünyasına olan etkilerini keşfedeceksiniz.
Yüzeyin altına daldıkça, dev kelp tarlalarında oynayan deniz samurlarını geçtikten sonra sığ sularda oynayan deniz aslanları ve mürekkepbalığı sürülerini göreceksiniz, daha derin sularda ise orka balıklarının sürüler halinde avlanmasına tanık olacaksınız.
Hayvanların yanı sıra, deniz altında kullanılan teknolojileri de keşfedeceksiniz, dalış ekipmanlarından petrol boru hatlarına ve derin deniz denizaltılarına kadar.
Denizin en dibine ulaştığınızda, çok az ışığın süzülmesine izin veren 'alacakaranlık bölgesi'nde, Lanterna balıkları ve ışıklı sırtlan köpekbalıkları gibi gizemli deniz canlılarıyla karşılaşacaksınız.
Bu kitap, dünyamızın çevresinde bulunan sırlar hakkında bize öğretmede yardımcı olan bir dizi konser kitabı olan Look Closer serisinin bir parçasıdır.
 

Yaş Grubu:5+ Yaş