5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Playever Yazdır-Oyna Speed Match

Refleks Oyunu
Marka :
Ürün Kodu: MPP0103
Model PP708003
19,90 TL
Ücretsiz Kargo
Mucit Panda Öneriyor

Yazdır-Oyna serisinden, evinizde hazırlayabileceğiniz Speed Match dikkat oyunu!

Toplam 50 karttan bu oluşan bu oyunda herhangi 2 kart arasında eşleşen yalnızca 1 nesne var.  Bakalım bu ortak nesneyi ilk bulan sen olabilecek misin?

Tüm oyunculara birer kart dağıtın ve kalan desteyi ortaya açık bir şekilde koyun. Oyuncular, kendi önlerindeki kart ile ortadaki destenin en üstünde duran kart arasındaki ortak nesneyi bulmak için yarışırlar. Nesneyi ilk bulan, bu nesnenin ismini söyler ve ortadaki kartı alır.

Hem çok hızlı hem de çok eğlenceli :)

Bu eğlenceli oyun Yazdır-Oyna haliyle anında e-posta kutunuzda!

Not: Bu oyunu satın aldığınızda, oyunun tasarımını içeren yüksek çözünürlüklü pdf dosyası kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Dijital ürünlerde, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz.

Yaş Grubu:6+ Yaş

 

Yazdır Oyna Nedir;

Yazdır-Oyna ya da tüm dünyada bilinen adıyla Print and Play, evinizdeki yazıcılardan veya çevrenizde hizmet veren kırtasiye, baskı merkezi gibi yerlerden kolaylıkla çıktısını alıp, kendinizin hazırlayabileceği oyunlara verilen addır.

Bu sayede, daha düşük maliyetlerle ve dakikalar içerisinde bir oyuna sahip olabilmek mümkün. Üstelik, bu oyunları hazırlarken, çıktı alma, kesme gibi aktivitelerle üretimine de katkıda bulunabilceksiniz.