5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Playever Yazdır-Oyna Şekilleri Öğreniyorum Oyun Matı (İngilizce)

Marka :
Ürün Kodu : MPP0118
Model PP708018


  Tükendi!  

Evde eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için Yazdır-Oyna serisinden Şekilleri Öğreniyorum Oyun Matı!

12 adet oyun hamuru matı içeren bu sette, her şekil için bir mat ve el yazısı alıştırmaları yer alıyor.

 

Size gönderilecek olan dosyayı sasitçe yazdırın ve kesin. Daha uzun süreli kullanmak içn lamine ederek yeniden kullanılabilir oyun hamuru elde edin.

Şekilleri öğrenmenin eğlenceli yolu olan bu oyun, hemen e-posta kutunuza geliyor!

Sette yer alan şekiller: Kalp, Yıldız, Kare, Paralelkenar, Daire, Dikdörtgen, Üçgen, Altıgen, Beşgen, Yamuk, Elmas, Oval.

 

Not: Dijital bir ürün olduğu için, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası satın alındıktan sonra kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, dijital ürünlerde iade yapılmamaktadır.

 

Notlar:

1. Monitör ekranındaki renkler, yazdırılan görüntüden farklılık gösterebilir. Bu durum, cihazınızın modeline ve yazıcınızın türüne bağlıdır.

2. Matları baskı için ağır kağıt veya mat kağıt kullanarak yazdırmanızı öneririz. Bu sayede matlarınız daha kaliteli görünecektir.

3. Bu dosyalar sadece kişisel kullanım içindir. Matları ve dosyaları ticari amaçla satamazsınız ancak dilediğiniz kadar yazdırabilirsiniz.

4. Her biri A4 boyutunda 6 sayfadan (29,7 x 42,0 cm / 11,70 x 16,55 inç) oluşan dosyalar baskıya hazırdır. Dosyayı yazdırdıktan sonra ikiye bölebilirsiniz.

 

Yaş Grubu:3+ YaşÇOK SATANLAR