Seni de Aramızda Gördüğümüz için Minnettarız!

 
 
 

#oyuniyileştirir

 

AFET BÖLGESİNDE BULUNAN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN  OYUNCAK DAYANIŞMASI

image-header
 
 

Afet bölgesinde yaşayan çocuklarımızın yüzlerini bir parça da olsa güldürebilmek için Türk Eğitim Derneği ile iş birliği halinde oyuncak dayanışmamızı başlatıyoruz. Bu dayanışmamızda sizlerin de yardımlarını bekliyoruz.

Elinizde bulunan kullanılmamış veya yeni tüm oyun, oyuncak, kitap ve kırtasiye malzemelerinizi gönderici ödemeli olarak Aras Kargo 1927348851054 müşteri kodu ile bizlere ulaştırmanızı rica ediyoruz. (Lütfen kargo görevlisine TED Genel Merkezi'ne gönderileceğini bildirin. Gönderilerinize indirimli anlaşma üzerinden kargo bedeli alınacaktır.)

 
 
 
 

Sık Sorulan Sorular​

 

Oyuncakları Nasıl Seçmeliyim?

Oyuncaklar mutlaka kullanılmamış ve yeni olmalıdır.

 

Neden Kullanılmış Oyuncaklarımı Gönderemiyorum? 

Amacımız çocuklarımıza özel olduklarını hissettirebilmek. Üstelik olası eksik parça ve hijyen konuları nedeniyle 2. el oyuncak kabul edemiyoruz.

 

Benden Kargo Ücreti Alınacak mı?

Evet. Ancak bu ücret anlaşmalı olduğumuz indirimli fiyatlardan olacak. Gönderinizin büyüklüğüne göre kargo firması tarafından hesaplanacaktır.

 

Bu Oyuncaklara Ne Olacak?

Oyuncaklar Türk Eğitim Derneği tarafından ihtiyaç sahibi çocuklar için yapılan projelerde kullanılacak. Mucit Panda tüm süreçlerin düzenleyicisi olarak destek verecektir.

 
 

Bende hiç oyuncak yok, nasıl destek olabilirim?

Web sitemizde bu amaca yönelik bir kampanya oluşturduk. Burada bulunan ürünlerden satın alarak, teslimat adresinizi TED Deprem Yardımı Teslimat Adresi olarak seçtiğinizde, %25 indirim ve Ücretsiz Kargo ile almış olduğunuz ürünleri Türk Eğitim Derneği'ne göndereceğiz.