img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Nosy Crow This or That?

Marka :
Ürün Kodu: MP47694
Model 9781788002592
  Tükendi!  

Britanya Müzesi'nde bulunan yüzlerce şaşırtıcı eserin yer aldığı büyüleyici bir resim kitabı - SEN Britanya Müzesi'nde NE seçeceksin?
Togayı mı yoksa pantolonu mu giymek istersin? Bebek mi yoksa zar mı oynamak istersin? Bir çadırda mı yoksa ağaçta mı yaşamak isterdin?
Bu etkileyici resim kitabı, çocukları her sayfada kendi seçimlerini yapmaya teşvik ediyor.
Pippa Goodhart'ın, çok sevilen "You Choose!" serisinin yazarı olan bu kitap, çocukları ek detayları görmeye teşvik eden sorularla birlikte, bu ya da şu arasında seçim yapmayı eğlenceli kılıyor.
Britanya Müzesi'nden yüzlerce şaşırtıcı fotoğraf nesneyi içeren ve daha fazla bilgi alabilmek için tarayabileceğiniz bir QR kodu bulunan bu kitap, saatlerce eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar!

"Genellikle en basit fikirlerin en iyi olduğu öne sürülür ve bu harika kitap bu noktayı oldukça kanıtlıyor. Britanya Müzesi'nden bir koleksiyon nesnesini kategorilere ayırır ve çocuklara aralarından seçim yapmalarını ister.
Boncuklar mı yoksa başlık mı? Sandaletler mi yoksa terlikler mi?
Her sayfa, farklı ve ilgi çekici şeylerin resimleriyle mükemmel bir şekilde doludur, merak uyandırır ve canlı tartışmaları tetikler.
"Bu nedir?", "Neden bu ayakkabılar komik görünüyor?", "Bu mücevherleri alabilir miyim?" gibi pek çok soru bekleyin ve onlara cevap vermek için tamamen hazırlıklı olun!
Bu, orada olmadan Britanya Müzesi'nde bir gün geçirebileceğiniz en yakın deneyimdir." - Martha Alexander, The i newspaper
 

Yaş Grubu:3+ Yaş