img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Nosy Crow So You Think You've Got it Bad? A Kid's Life in The Aztec Age

Marka :
Ürün Kodu: MP47729
Model 9781788009195
%20
399,90 TL 319,92 TL
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

2023 Yılının Komik Kitap Ödülleri'nde Kurgusal Olmayan Kategori'de finale kalan bu kitap, Meksika Aztek Dönemi hakkında ilk kitap olma özelliğini taşıyor ve içerisinde sıkıştırma külotları ve kaykaylar gibi unsurları barındırıyor.
Korkunç tarih konusunda tutkulu olan çocuklar için mutlaka okunması gereken bir kitap!
Nosy Crow'un Britanya Müzesi ile işbirliği içinde yayımladığı ve Aztekler konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biriyle danışarak geliştirdiği yayın listesinin bir parçası.
Aztek Dönemi'ndeki bir çocuğun hayatı, harika güneşli hava ve heyecan verici festivallerle dolu gibi görünebilir, ancak aslında çocuklar için hayat oldukça zor olabilirdi.
Ödüllü yazar Chae Strathie'nin yazdığı bu komik kitapta, çocuklar kaktüs dikenleriyle delinmekten, kurtçuklarla atıştırmaya kadar gerçekten hayatın ne kadar zor olduğunu öğrenecekler... ve hatta jaguar derileri giymek zorunda kalacaklar!
Marisa Morea'nın zengin, mizahi illüstrasyonlarıyla hayat buluyor. Serideki diğer başlıklar arasında "Antik Mısır", "Antik Roma", "Antik Yunanistan", "Tarihöncesi Dönem" bulunmaktadır.
 

Yaş Grubu:7+ Yaş