5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Nosy Crow Shifty McGifty and Slippery Sam - The Diamond Chase

Marka :
Ürün Kodu: MP47686
Model 9780857636706


  Tükendi!  

Shifty McGifty ve Slippery Sam'in heyecan dolu resimli kitap macerası, BBC Kültürün 100 Büyük Çocuk Kitabı listesinde yer almıştır ve bu liste, Galler Çocuklar Elçisi Connor Allen tarafından seçilmiştir.
Shifty McGifty ve Slippery Sam, suçlu hayatlarını cupcake yapmak için değiştirmiş durumdalar.
Ancak ciddi anlamda lüks bir parti için kek yapmaları istendiğinde, Shifty ve Sam kendilerini bir soygunun ortasında bulurlar.
Lady Kate'in taçı çalınmış ve bütün ipuçları hırsızın bir penguen olduğunu gösteriyor.
Ancak partide ONLARCA penguen var - bu durumun siyah ve beyaz olmayacağına benziyor.
Acaba Shifty ve Sam, gizemin üzerine gidip suçluyu yakalayabilecekler mi?
Shifty McGifty ve Slippery Sam, eski hırsız olan iki fırıncı köpeğin gizemleri çözdüğü ve suçları araştırdığı son derece başarılı, aksiyon dolu bir seridir!
Tracey Corderoy, birçok ödül kazanmış bir yazardır ve Rosalind Beardshaw ve Sarah Massini gibi birçok kişiyle iş birliği yaparak çocuklar için 70'ten fazla kitap yazmıştır.
Steven Lenton, Tracey Corderoy ile birçok kitap oluşturmuş ve ayrıca David Baddiel, Frank Cottrell-Boyce ve Peter Bently'nin kitaplarını da resimlemiştir.
Kitapları, Sainsbury's Children's Book Award gibi ödüller kazanmış ve WHSmith Children's Book of the Year ile Tom Fletcher Kitap Kulübü'ne seçilmiştir.
Her Nosy Crow karton kapaklı resimli kitap, ücretsiz bir "Stories Aloud" ses kaydıyla birlikte gelir. Sadece QR kodunu tarayın ve dinleyin!
 

Yaş Grubu:3+ Yaş