img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Nosy Crow Shifty McGifty and Slippery Sam - The Cat Burglar

Marka :
Ürün Kodu: MP47707
Model 9780857634832


  Tükendi!  

Shifty McGifty ve Slippery Sam, suçlu hayatlarını bırakıp kafe açarak kek yapmaya başlamıştır. Ancak şimdi kasabaya yeni bir hırsız gelmiştir - ünlü Kitty-le-Claw!
Bankada gece yarısı bir soygun olduğunda, iki fırıncı köpek günü kurtarabilecek mi? Bu komik, kafiye özellikli resimli kitap macerasında öğrenin!
Shifty McGifty ve Slippery Sam, eski hırsız olan iki fırıncı köpeğin gizemleri çözdüğü ve suçları araştırdığı son derece başarılı, aksiyon dolu bir seridir!
Tracey Corderoy, birçok ödül kazanmış bir yazardır ve Rosalind Beardshaw ve Sarah Massini gibi birçok kişiyle iş birliği yaparak çocuklar için 70'ten fazla kitap yazmıştır.
Steven Lenton, Tracey Corderoy ile birçok kitap oluşturmuş ve ayrıca David Baddiel, Frank Cottrell-Boyce ve Peter Bently'nin kitaplarını da resimlemiştir.
Kitapları, Sainsbury's Children's Book Award gibi ödüller kazanmış ve WHSmith Children's Book of the Year ile Tom Fletcher Kitap Kulübü'ne seçilmiştir.
Her Nosy Crow karton kapaklı resimli kitap, ücretsiz bir "Stories Aloud" ses kaydıyla birlikte gelir. Sadece QR kodunu tarayın ve dinleyin!
 

Yaş Grubu:4+ Yaş