img img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Neco Plush Uğur Böceği 35cm Peluş Oyuncak

Marka :
Ürün Kodu: MP44223
Model NECO/520316
%10
749,50 TL 674,55 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

Peluş oyuncaklar ile eğlenceli oyun dolu zamanlar geçirmek ister misin?
Öyleyse bu yumuşacık oyun arkadaşı Uğur böceği Peluş tam sana göre!

Önce biraz Uğur Böcekleri hakkında bilgi edinmeye ne dersin?
İyi uçarlar, rahatsız edildiklerinde yere düşerler ve çok defa bacaklarını vücutlarına toplayarak ölü taklidi yaparlar. Adından da anlaşılacağı üzere halk arasında uğur böceğinin uğur getirdiğine inanılır. Bunun nedeni ise Uğur böceklerinin bitkilerde bulunan zararlı canlıları yiyebilmesidir. Bir rivayete göre zamanın birinde bahçeler zararlı böcekler tarafından talan edilmiş. Hiçbir çözüm yolu bulamayan halkın imdadına uğur böcekleri yetişmiş. Uğur böcekleri zararlı böceklerin hepsini yemiş. O zamandan beri de halk arasında uğur böcekleri olarak adlandırılmışlar ve uğurlu olduklarına inanılmış.

Uğur böceklerinin oyuncak halini de çok seveceksin!
Peluş oyuncaklara sarılmak gibisi yok! Yumuşacık tüylere ve tatlı bir surata sahip peluş oyuncaklar her yaş grubunun vazgeçilmezi!
Avrupa norm ve standartlarına uygunluğunu belirten CE sertifikasına sahip necoplush ürünleri aynı zamanda EN71- Part 1, 2, 3 – Phtlahate – Azo - Pah test raporlarına sahiptir.
35 cm olan Uğur Böceğinin üretiminde özel elyaftan yapılmış kumaş ve peluş kumaşı kullanılmıştır.
Peluş oyuncakların formunu uzun yıllar koruyabilmesi için beyaz sabun ile elde yıkanılması veya yüzeyden silerek temizlenmesi önerilir.
 

Yaş Grubu:3+ Yaş