5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Mucit Panda Duygusal Gelişim Seti (İlkokul) 1936

Marka :
Ürün Kodu: MPB1936
Model MPB1936
%29
952,60 TL 678,81 TL
Sepette %10 İndirim
610,93 TL


Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargoda
Mucit Panda Öneriyor

Duygusal zekâ hisleri tanımlayabilme ve ifade edebilme, onları anlık tetikleyen unsurları anlayabilme, duygusal ve strese dayalı tepkileri yönetebilme kapasitesidir.
Mucit Panda Duygusal Gelişim Seti (İlkokul) içerisinde, çocukların duygusal zekasını besleyecek oyun ve etkinlikleri bir araya getirdik.
 
🎉TEMEL KAZANIMLAR
🌟Duygulara dair kişisel farkındalığı güçlendirir. 
🌟Aile içinde duygusal deneyimlerin paylaşılmasına fırsat yaratır. 
🌟Duygu ve düşüncelerini ifade etme becerisi kazandırır, özgüveni destekler.
🌟Başkalarının perspektifinden bakmayı ve empati kurmayı deneyimletir.
 
Duygularım - Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum Kitabı (5+ Yaş)
Sen de bazen her şeyi kırıp dökmek, çılgınlar gibi koşmak, sevinçten zıplamak, hıçkıra hıçkıra ağlamak mı istiyorsun? Bu yaşadıklarına duygu patlaması denir. Haydi kitabı aç ve kendi içinde neler olup bittiğini anla.
Fransa’da pozitif ebeveynlik yönteminde öncü psikoterapist Isabelle Filliozat ile psikoterapist ve çocuk terapisti Virginie Limousin tarafından kaleme alınan bu kitap, pek çok ülkede çoksatanlar listelerinde.
100’den fazla etkinlik ve ebeveyn kitapçığıyla birlikte, çocukların içlerinde neler olup bittiğini anlayabilmeleri ve duygularının efendileri olabilmeleri için hazırlandı.
Sayfa Sayısı: 112 
 
Az Lakırtı Bol İletişim Oyunu - Öz Güven ve Öz Saygı (6+ Yaş)
Öz saygı kişinin kendine saygı duyması ve değerli görmesidir.
Öz güven ise kişinin beceri ve yetenekleri ile ilgili kendini takdir etmesidir.
Hayattan ve kendinden ne bekliyorsun? Güçlü ve zayıf yanlarını ne kadar biliyorsun? Kendini ne kadar tanıyorsun? Ne kadar seviyorsun? Ne kadar takdir ediyorsun? gibi soruların cevaplarını bu kartlar sayesinde düşünme fırsatı bulacaksınız.
Oyuncular sırasıyla bir kart seçer ve kartta yazan hakkında konuşur. Oyunun tek kuralı kimsenin diğerinin verdiği cevapları yargılamaması, yalnızca sohbet edilmesidir. Ayrıca unutmayın, bu oyunun bir kazananı kaybedeni olmayacak 😊
Uzman psikolog Ayben Ertem tarafından hazırlanmış 116 terapötik iletişim kartından oluşur.
 
Duygu Tombalası
Duyguları konuşturan, kalbi ve zihin çalıştıran bir tombala bingo oyunu!
Oyun tablalarındaki her sayı için bir duygu sorusu bulunur. Çekilen sayı kartınızda varsa o soruyu yüksek sesle okuyup cevaplayarak duygular üzerine konuşabilirsiniz.
Öncelikle, rakamlı pullar torbanın içine atılır ve iyice karıştırılır. Herkes üzerinde sayıların ve duyguların olduğu oyun tablalarından birini alır.
Torbadan rastgele bir sayı çekilir ve yüksek sesle okunur. Sayıyı kendi tablasında bulan oyuncu duygu sorusunu okur, yanıtladıktan sonra sayının üzerini renkli pullardan biriyle kapatır.
Torbadan çıkan sayı, kartın üzerinde bulunan hiçbir sayıyla uyuşmazsa, yeni sayı çekilir. Oyun, pullar tablayı doldurup çinko ve tombala! yapılana kadar devam eder.
10 tombala kartı, 70 üzerinde sayılar olan karton pullar, 1 adet kumaş kese ve renkli kapama pulları içerir.