5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

O Güzel Bostanımız

Ürün Kodu: MP43431
Model 9786057112569
%25
270,00 TL 202,50 TL
24 Saatte Kargoda
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Yazan: Zoë Tucker
Resimleyen: Julianna Swaney
Çeviren: Sumru Ağıryürüyen
Sayfa sayısı: 32 sayfa – Sert kapak
Kağıt: 1. hamur, 150 gr.
Boyut: 21,5 x 28 cm

Bir kent bostanında ekilen sevgi tohumları: O Güzel Bostanımız!
Küçük bir kızla yaşlı bir kadının mevsimlere yayılan sevgi dolu ilişkisini anlatan öykü, bir kent bostanında geçiyor.
Bu resimli kitabın sayfaları arasında dolaşırken dostlar ve komşular eşliğinde bostana ekilen tohumların nasıl mucizevi dönüşümler geçirdiğine tanık oluyoruz.
Son yapraklar dökülürken her şey değişse de, umutlar her zaman yeniden yeşeriyor.
Bahçecilik, kayıp ve eşsiz anılara dair, yüreklere dokunan bir öykü...

Zoë Tucker
Tam bir resimli kitap tutkunu. Sanat yönetmeni ve tasarımcı olarak çalışırken dünyanın her yerinden yazarlar, sanatçılar ve yayıncılarla tanışma fırsatı buldu. İngiltere’nin güney kıyılarında eşi Adam ve kedisi Murray ile yaşıyor. Zoë, Greta and the Giants ve Ada and the Number-Crunching Machine gibi pek çok çocuk kitabı yazdı.

Julianna Swaney
Çocuk kitapları resimleyerek hayatını kazanıyor ve böyle harika bir işi olduğu için kendini çok şanslı sayıyor. The New York Times’ın en çok satan kitaplar listesinde ilk sıraya çıkan We Are the Gardeners’ın ve daha pek çok resimli kitabın çizeri. Hayat arkadaşıyla birlikte Portland, Oregon’da tarihi bir bungalovda yaşıyor, on dokuzuncu yüzyıl kadın yazarların eserlerini okumayı seviyor.

Sumru Ağıryürüyen
Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü bitirdi. Uzunca zamandır, özellikle çocuklar için İngilizce ve Fransızcadan çeviriler yapıyor. Can kulağıyla dinlemenin önemi üzerine Damla ile Bambu adlı bir kitap yazdı. Bunların yanı sıra, yıllardan beri farklı türlerdeki müzik çalışmalarıyla tanınıyor. Orçun Baştürk ile SO Duo adlı bir ikilileri var. Kızı Talya Polonya’da yaşıyor ve dans edip çeviriler yapıyor. Bir de Gabriel Güneş adlı minik torunu var.

Yaş Grubu:4+ Yaş