img img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Maisto Tech Menace Hauler X3 Scout Uzaktan Kumandalı Araba Kırmızı

Marka :
Ürün Kodu: MP31542
Model MAY/81120-1


  Tükendi!  

Maisto Menance Hauler ile nefes kesen bir sürüşe var mısınız?

Üstelik tek bir uzaktan kumandayla iki araç kontrolü: Bir taşıyıcı kamyonet bir de jeep! Aracınızı kontrol ederken saldırı silahlarınız olan on iki diski hedeflerinize fırlatıp sürüş keyfinize daha da heyecan katın! Dilerseniz jeepinizi taşıyıcı kamyonete yükleyip hiç zaman kaybetmeden taşıyıcı kamyoneti kontrol etmeye başlayın. Alan sizin, araçlar sizin! Jeep mi kullanmak istiyorsunuz? Kamyonet mi? Yoksa her ikisini de mi? Tek yapmanız gereken kumandanızdan hangi aracı yönlendireceğinizi seçmek!

Diskleri fırlatmak içinse tek bir tuşa basmanız yeterli! Maisto Menance Hauler X3 Özellikleri: 27 MHz 3 Kanal ful fonksiyon kumandası sayesinde aynı anda üç kişiyle kullanılabilme 3 Çekerli Jeep Üst kapağından ve önünden disk fırlatan taşıyıcı kamyonet 8 ve üzeri yaşlara uygundur.

1 adet 9V ve 1 AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

* Ürün iki kanallıdır. Dolayısıyla aynı üründen aynı anda en fazla iki tanesi frekansları çakışmadan kullanılabilir.

Model araba, gerçek bir arabanın küçültülmüş versiyonudur. Orjinal araba tüm detaylarıyla birlikte belirli ölçeklere göre küçültülür ve bir kalıp elde edilir. Bu kalıba metal bir karışım dökülerek model araba üretilir. 20. yüzyılın başlarından beri uygulanan ve Diecast adı verilen bu yöntemle oldukça dayanıklı model arabalar üretilmektedir. Zaman içerisinde Diecast model araba, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hobi haline gelmiş ve model araba koleksiyonculuğu hızla yaygınlaşmıştır.

Model arabalarda ölçek nedir ?Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmesiyle elde edilir. Örneğin 1: 24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelmektedir. Dünya’da yaygın olan model araba ölçekleri 1: 6, 1: 10, 1: 12, 1: 18, 1: 24; 1: 43; 1: 67; 1: 84 ‘dür. En çok tercih edilen ölçekler ise 1: 18 ve 1: 24 ‘dür.

Maisto: İnternet sitemizde bulunan tüm model arabalar ürün yelpazesi ve kalite açısından dünyanın en büyük diecast üretici firması olan Maisto tarafından üretilmektedir.

Maistonun ürettiği tüm diecast model arabalar gaz pedalından, müzik sistemine; silecek kolundan torpidosuna, kaportasından tekerlek ve jantlarına kadar orjinalininen ince detaylarına sadık kalınarak üretilmektedir.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 53,5 cm x 22,5 cm x 25,5 cm

 

Yaş Grubu:8+ Yaş