img img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Maisto 1:18 Jeep Rescue Concept Premiere Edition Model Araba - Yeşii

Marka :
Ürün Kodu: MP46045
Model MAIS/36699-2
  Tükendi!  

Maisto, kasası tamamen metalden, bir kısım parçaları plastikten oluşan ayrıca orijinal arabanın en ince detaylarına sadık kalınarak üretilen Diecast model arabaları sizlerle buluşturuyor!
Diecast model arabalar orijinal boyuttaki arabanın belirli ölçeklere göre küçültülerek bir kalıp elde edilmesi sonucu oluşmaktadır.
Örneğin 1:18 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm'lik bir parça arabanın orijinalinde 18 cm'lik bir parçaya denk gelmektedir.
Açılan kapılar, açılan bagaj, tam fonksiyonlu direksiyon, süspansiyonlu 4 tekerlek, ayrı egzoz sistemli ayrıntılı şasi, Maisto model arabaların standart özelliklerindendir.
Maisto model arabalar detay özelliklerine göre sınıflandırılmıştır. Premiere Edition koleksiyonu model arabada göz alıcı detayların yoğun olarak bulunduğu bir koleksiyon olarak karşımıza çıkmaktadır.
Premiere Edition koleksiyonunun birçok modelinde ayarlanabilir koltuklar mevcuttur.
Dilerseniz evinizde dilerseniz ofisinizde sergileyebileceğiniz gerçek arabanın minyatür hali olan Maisto Jeep Rescue Concept 1:18 model araba, koleksiyonunuzun eşsiz bir parçası olacak!

Kutu Ölçüleri: 19 cm x 35 cm x 14 cm'dir.
 

Yaş Grubu:3+ Yaş