5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Lassig Küçük Sevimli Fare - Çatal/Kaşık Seti

Marka :
Ürün Kodu: MP34972
Model 1210005725Renk : Gül
Desen : Fare, Noktalar
Malzeme : %100 Metal, % 100 ABS Tutacak
Ürün Tipi : Çatal Bıçak Takımı
Uzunluk : 15 cm
Genişlik : 5,5 cm
Yükseklik : 1 cm
Ağırlık : 0,052 kg
 
Diğer sofra ürünlerinin yanı sıra bebek ve çocuk koleksiyonundan farklı tasarımlarda bulunan bu zarif çatal kaşık seti ile her şeyin tadı iki kat daha güzel.
Çatal ve kaşık içeren ve plastik kulplu yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen set, bükülmeye karşı dayanıklıdır, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 
Lassigçocuklar ve ebeveynler için yenilikçi, neşeli, canlı ve büyüleyici ürünler geliştirir.
Ödüllü ürünlerimiz geri dönüştürülmüş malzemelerle tasarlanır, sürdürülebilir şekilde üretilir ve hayatın kendisi kadar renkli ve çeşitlidir.
Dünya çapındaki sokaklardan ve podyumlardan ilham alıyoruz.
Ekip olarak çalışarak, yüksek kaliteli, casual ürünleri seçerek hayata olan zevkini ve bireyselliğini vurgulamak isteyenler için çanta, tekstil ve diğer güzel ve işlevsel şeyler tasarlıyoruz.
Lassig, yalnızca günlük yaşamdaki özel ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılayan işlevsel ürünlerle ebeveynlerin sorumlu görevini destekler.
Bu nedenle, Lassig yalnızca çocuk bezi çantaları ve kritik olmayan, zararlı maddeler için test edilmiş çocuk ürünleri üretmektedir (Söz konusu olanlar: PVC, nikel, azo boyalar, kurşun, ftalat).

 

Yaş Grubu:12+ Ay