img
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ladybird Peppa Pig - Playing Football Read It Yourself

Marka :
Ürün Kodu: MP46950
Model 9780241244388
  Tükendi!  
Tüm Kitaplarda 2'ncisi %20 İndirimli!

Peppa ve arkadaşları futbol oyunu oynuyor. Kazanan kim olacak?

Ladybird'ün en çok satan okuma serilerinden biri olan Kendin Oku ile Oku, okumayı öğrenen küçük çocukların okuma becerilerini geliştirmelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olmuştur. Otuz beş yıldan fazla bir süredir, okumayı öğrenen genç çocuklara okuma becerilerini geliştirmeleri için çok önemli olan birçok anahtar, yüksek frekanslı kelimeyi içeren çok dikkatlice yazılmıştır.

Her Kendin Oku kitabı, okumayı öğrenmek için hayati öneme sahip birçok anahtar, yüksek frekanslı kelimeyi içermek üzere çok dikkatlice yazılmıştır. Ayrıca, hikaye boyunca tanıtılan ve uygulanan sınırlı sayıda hikaye kelimesi bulunur. Basit cümleler ve sık sık tekrarlanan kelimeler, başlangıç ​​okuyucularının özgüvenini artırmaya yardımcı olur ve dört farklı seviyedeki kitaplar, çok ilk okuma pratiğinden bağımsız, akıcı okumaya kadar çocuklara destek sağlar.

Her kitap, eğitim danışmanları tarafından dikkatlice kontrol edilmiştir ve evde bağımsız olarak okunabilir veya okulda rehberli okuma oturumlarında kullanılabilir. İlave içerikler arasında anlama bulmacaları, ebeveynler, bakıcılar ve öğretmenler için yardımcı notlar ve okullarda kullanılmak üzere kitap bant bilgileri bulunur.

Peppa Pig: Futbol Oynuyor, yardımla kısa, basit cümleleri okuyabilen çocuklar için ideal olan Kendin Oku ile Oku Seviye 2 kitabıdır.
 

Yaş Grubu:4+ Yaş