5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

K'Nex Web Weaver Roller Coaster Set (Motorlu) Hız Treni

Marka :
Ürün Kodu: MP29477
Model KNX/45717
3.250,00 TL
1.500TL Üzeri %15 İndirim
2.762,50 TL
Ücretsiz Kargo
2 Gün İçinde Kargoda
Tükenmek Üzere

Geceleri ışıl ışıl parlayan… K'NEX Web Weaver Roller Coaster Set 45717 (Motorlu) ile maceraya hazır mısın?

Seti kurun ve aracınızı hızla raylarda hareket ettirmek için motoru çalıştırın. Gece oyun oynamak ne kadar da keyifli ve heyecan verici…

439 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

Çocukları hayal gücünü kullanmaya teşvik eden oyun setinin içerisinde gerçekçi bir hava tahrikli bir coaster araç yer alıyor. K'NEX Web Weaver Roller Coaster Set 45717 (Motorlu), inşası tamamlandığında 83 cm uzunluğa ulaşır.

Coaster aracınız hızla yol alırken yaptığı akrobatik hareketleri izleyin. Tüm yol boyunca ışıldayan raylar ve araç, çocukların heyecanının daha da üst boyutlara çıkmasını sağlar. Set hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilir.

K'NEX Thrill Rides, her çocuğun kendi evinde bir eğlence parkı yaratmak için harekete geçen daha büyük modeller oluşturmasını sağlar!

Pakette yer alan ve renklerine göre ayrıştırılmış olan parçaları ve bağlayıcıları kullanarak, her K'NEX Thrill Rides inşa setinden devasa bir roller coaster, görkemli bir dönme dolap ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış.

K'NEX bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler.

Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir. Motorun çalışması için şarj edilebilir LiPo batarya gereklidir. Batarya kutuya dâhildir.

9 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.